Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV 284


Recommended Posts

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara fetelor,

azi am fost la eco si am vazut/auzit inimioarele puisorilor, unul are 4,2mm si unul 2,4mm, am fost topiti[olala] si am luat si inregistrarea video acasa[:)]

dandanutz, parca azi trebuia sa faci testul, nu? asteptam vesti bune de la tine[pup]

veronica, cum te mai simti[pup]

tin pumnii fetelor care sunt in focuri

va pup

 

and the miracle happened... [gravi] 6 + [bebic] [bebic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari cristy..sa-ti traiasca puiutii si sa fie sanatosi..[pup]

dandanutz..ne gandim la tine[pup]

eu sunt bine..mici greturi..asteptam urmatoarea eco pe 3dec.

pup toate fetele[pup]

multa bafta celor care sunt in focuri[pup]

 

mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 7sapt 3IA nereusite.fiv1 2010 promed system reusit sarcina sapt 6+ multumesc doamne

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violab, ca sa eviti durerile locale de la injectiile im cu progesteron trebuie: - sa fie fiola la temperatura corpului cand o injectezi - sa masezi foarte bine cateva minute locul de injectie - sa aplici apoi ceva foarte rece (sticla de apa tinuta la frigider, gheata) pe locul injectiei cateva minute bune, chiar si 15 min Multa bafta! Cati, multe felicitari! Cristy, Vero, Catalina, [pup][pup][pup] Pisuc Mic Ce minune de la Dumnezeu! [gravi] 19+ cu un [baietel] dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pisucmic merci mult.[pup] Esti o draguta ca intotdeauna.[flo][flo][flo] Stiu ca tu esti o sustinatoare a progesteronului injectabil. Spune-mi, te rog, pe tine te-au durut sanii de la el? Eu am niste dureri...Iar sfircurile nici macar nu le pot atinge asa de sensibile sunt. dandanutz hai cu vestile bune sa ne dai si noua sperante.[pk] ___________________________ Am nevoie de o minune.[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc mult si de sfaturi si de felicitari! Am sunat dr. in seara asta si mi-a zis ca pot lua 2 pliculete de smecta pe zi, 2-3 zile, fara probleme si, daca nu-mi trece pana maine sa o sun iar sa vedem ce facem...Acum eu sper sa se rezolve cu smecta si regim! In rest, astept si eu ziua de vineri pt. a merge la eco in vederea confirmarii sarcinii. Sper sa fie totul ok caci am avut fel si fel de probleme si stres mult in perioada post transfer :-( Tin pumnii fetelor care sunt in focuri, felicitari celor care au reusit si credinta si incredere ca vor reusi, celor care nu au reusit de data aceasta! Pupici Mami de [baietel]Matei (13 ianuarie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristy1977felicitari pt bebelini[pup][pup][pup] bafta tuturor fetelor [pup][pup][pup] dandanutzte asteptam cu un rezultat pozitiv[pk][olala][pup] Angie [gravi]+29[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristy, Vero, felicitari, sunteti niste fericite[pup]

Dadanutz, hai cu vestea buna[pup]

bafta tuturor fetelor care sunt in focuri

 

si acum intrebare, mie nu mi-a venit cm-ul, sunt in a 17 a zi de la ET, credeti ca ar trebui sa ma ingrijorez, a mai patit vreuna dintre voi asa si care a fost cauza?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...