Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV 284


Recommended Posts

buna seara fetelor

multumesc ca v-ati gandit la mine din pacate nici de data asta nu s-a prins nu mai stiu ce sa mai zic si ce sa mai fac sunt ffff trista, ideea e ca nu pot sa-mi dau seama ce se intampla la mine merge totul bine dar nu se prind....

[q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q][q]

va pup si va multumesc ca sunteti alaturi de mine[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Dandanutz, cuvintele sunt de prisos, dar totusi sunt cuvinte de pareri de rau sincere, spuse cu suflet de fete care au trecut sau trec prin ceea ce treci tu.Nu ai reusit...insa trebuie sa gasesti putere sa mergi mai departe, e greu dar nu putem renunta la acest vis...trebuie sa luptam si uite cu multe dintre noi ies pana la urma invingatoare mai devreme sau mai tarziu.[pup]

 

Angi, te puppp si abia astept sa aud ca ai nascut si ca sunteti bine tu insemni f mult pentru mine ...mai incurajat cand am fost la inceput de drum...imi place cand te vad activa pe forum...[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala]Andaid="red">draga mea..maine merg la echo la profu'....abia astept sa-l vad pe bebe[olala]..stii ca mi-esti draga..si o sa fiu alaturi de tine mereu,si cat de mult am sa pot[pup][pup]

 

Aid="red">nid="blue">gid="red">iid="blue">eid="red">id="size4">id="Comic Sans MS"> [gravi]+29[baietel]

 

bebe jucaus

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dandanutz:id="red"> Imi pare sincer rau.....Suntem in aceeasi situatie...si la mine totul merge foarte bine, embrioni de calitate , dar nu se prind...[bang].....ma tot intreb ce oare ar trebui sa mai investighez.....insa vreau sa raman optimista, vom reusi si noi pana la urma!!

Crystyna75:id="red"> Te- a lamurit Catalina, poti face deja beta. Te asteptam cu vesti bune!!

Cristy:id="red"> Felicitari pentru cele 2 inimioare!!

Cati:id="red"> Felicitari pentru sarcina!!! De data aceast ai ramas in urma unui FET? La ce clinica din SUA ai facut FIV-ul? Poate ai timp sa-mi dai un pm, te rog!!

Mona:id="red"> A ramas pentru ianuarie urmatorul FET?

Ella:id="red"> Imi pare rau pentru nereusita.....nu mai ai si criogenati?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...