Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV 284


Recommended Posts

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ALINAOPREA
Fetelor am o veste buna ! Am facut dimineata testul de urina si mi-au iesit II Si pt. ca nu-mi venea sa cred am facut si beta de urgenta 9096 Nu-mi vine sa cred nici acum, dupa 10 ani de incercari mi-a ajutat Dumnezeu sa raman pe cale naturala, eu care asteptam CM pt. a incepe FIV 2. Am primit cel mai frumos cadou azi de ziua mea. Va poop pe toate si va doresc fericirea mea ! Alina in asteptarea unei minuni de [copil]
ALINAAAA,CE MINUNE. sa-ti dea DD o sarcina usoara si un copilas sanatos.Ma bucur mult de tot [pup][pup]. Si LA MULTI ANI,draga mea,sa fiti sanatosi si fericiti,e clar ca cineva acolo sus va iubeste mult,mult de tot.[pup][pup] daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina ai primit cel mai frumos cadou din viata ta. Sarcina usoara si la termen si bb care sa va umple viata cu bucurii.[flo] Noi implinim 8 luni maine, Ioan are si el 2 dintisori, fix la o luna de cand i-a aparut Anitei. Crestem si suntem din ce in ce mai frumoasi, deh cioara de mine[:D] Sarcini usoare si la termene. [code] mami de [fetita] Mina Anita si [baietel] Ara Ioan Multumesc Doamne![/code] http://www.flickr.com/photos/carmelly2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina felicitari !!! Asta da minune !!! Sa ai o sarcina usoara! brunadria eu inteleg ca nici prea mult nici prea putin dar de unde stiu ei ca se asimileaza? acum na, mi-a intrat si mie o idee in cap ce sa fac [:D] deci mie mi-a prescris cate 1 pilula (capsula/supozitor dau cum se cheama) de Utrogestan 200 de 3 ori pe zi. si mi-a zis ca e mult, deci nu are cum sa nu fie suficient. Deci inteleg ca trebuie sa ma linistesc si nu mai fac nici un test de progesteron.. Mami de [copil] Alexandru [url="http://community.webshots.com/user/booburuza"][foto][/url]
"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...