Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 284


Recommended Posts

buna seara fetele mele dragi, alexis, ma bucur tare mult ca auzim vesti de la tine, imi pare rau ca ai trecut prin asemenea momente grele, insa este foarte important ca un bebit inca mai traieste iar asta sigur nu este o intamplare, daca ii batea inimioara in ziua in care trebuia sa faci chiuretajul, inseamna ca este un supravietuitor si i-a fost dat sa traiasca, ai sa vezi ca sigur peste 8 luni ne vom tine bebelinii in brate[pup] vero, ce mai faci? cum mai merge? cand il vei vedea pe bebelin? ela, monaramona, dandanutz si toate fetele care sunt in focuri, doamne ajuta[pup] fetelor, noi azi l-am vazut pe bebita[olala], are 3,1 mm, este tare micut, dar noi suntem topiti[:)], medicul ne-a chemat din nou peste o saptamana ca sa ne asiguram ca este totul ok si am primit si ditamai tratamentul de sustinere: arefam, aspenter, pregnyl, magneb6, acid folic[:)] va imbratisez cu drag si va doresc din tot sufletul sa reusiti [pup] and the miracle happened... [gravi] 4 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Angi[pup][pup][pup] mai ai f putin cred ca ai ditamai burtica[olala].Daca o sa se poata sa fac in noimbrie o sa fac...acum sa vedem cum o sa stau cu ovulatia.Dar oricum sunt optimista si pregatita de lupta. Maria08, da e posibil sa fim amandoua in focuri[pup]...daca am reusi ce sarbatori am avea..hmmm... Indra[pup] si sper sa obtii informatiile de care ai nevoie cat mai repede. Cristy [pup] la tine deja a venit mosul cu cel mai frumos dar, in decembrie sa ai un bebe de mai multi milimetri la eco[:)]Cristy tu ai stat la pat dupa et? [pup] Toate fetele cu drag! Angi apreciez fff mult ca intri si postezi eu mereu zambesc cand te citesc si cand iti vad frumoasa semnatura.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vero, exact cum a zis sarah, nu te alarma dar du-te repede la doctor, nu astepta si fa cat mai putin efort, daca poti face repaos la pat e perfect, ma rog sa fie totul bine[pup] anda, draga mea, in primul rand vreau sa-ti urez succes la fiv-ul ce vine si sa se lase cu cel putin un bebic, da, eu dupa et am stat la pat, de fapt abia acum dupa 15 zile am inceput sa ma misc si eu mai mult, pentru mine a fost o perioada grea pentru ca a trebuit sa stau atat in pat[:)] sincera sa fiu nici nu stiu daca trebuia, dar m-am gandit ca asta il va ajuta pe bebita sa se prinda mai bine si s-a prins[olala], tin pumnii[pup] monaramona, in curand te vei bucura si tu sigur de bebitul tau mic, cel mai bine ar fi sa faci beta cand simti tu, cred ca ziua 10 ar trebui sa fie minim, oricum ai afla un raspuns sigur, cand trebuie sa faci testul[pup] pup fetele dragi[pup] and the miracle happened... [gravi] 4 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andadraga mea..stii bine ca aici a inceput si speranta mea..si as vrea sa dau si eu o speranta tuturor fetelor care isi doresc sa fie mamici[pup][pup][pup] vero..stai linistita..eu am avut sangerari de genul asta saptamanal..pana in sapt 12..dar mergeam la dr sa vad ca totul e ok,asa ca mergi si la un echo fetelor eu azi fac 10 ani de la nunta[:D]si drept cadou mi-am facut o programare la echo..vreau sa-mi vad bebelusul[olala][pup][pup] va pup pe toate[pup][pup]aveti grija de voi[pup] Angie [gravi]+27[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexis, imi pare f rau pt ce ti s-a intamplat, ai incredere ca puiutul tau va fi invingator[pup] anda, sa dea DD sa reusesti luna asta![pup] maria, bafta in decembrie, doar e luna cadourilor[pup] vero, si eu ca si celelalte fete sunt de parere ca, pt linistea ta, sa ajungi la dr pt eco[pup] mona, si eu ma gandesc sa fac testul in z 10, am transferat blasto de z 5, cred ca iese si in z 10, nu pot sta cumintica in pat toata ziua, am stat cat am putut, bafta la testare[pup] angie, la multi ani fericti, la anul sarbatoriti in 3[pup] cristy[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce frumos..angy..te felicit si iti doresc cat mai multi ani alaturi de bebele vostru cristy tu ai stat toata perioada pana la beta in pat? nu ai facut nimic? sau ai mai facut ceva prin casa? si eu incerc sa stau mai mult in pat ca data trecuta nu prea am stat ..ptr ca se recomanda sanu stai legata de pat ..dar la mine nu a mers ..acum stau mai mult in pat poate ii place la caldurica si se prinde si la mine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata fetele am venit [:D]bebitza e super grasan..are 1129gr[olala]si m-am topit toata cand l-am vazut cum inghite lichidul amniotic cu buzitele alea mici mi-a facut si filmulet..cred ca o sa ma uit la el 24din24 multumesc mult tuturor fetelor pentru urari si va doresc si voua multi ani fericiti alaturi de sotii ,copii si toti cei care va sunt dragi(PRINTRE CARE NE NUMARAM SI NOI-FORUMISTELE) Fug sa ma spal pe cap sa fiu si eu coafata diseara[:)] Angie [gravi]+27[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"] bebe jucaus[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...