Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 284


Recommended Posts

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor[pup] cristy eu pe acasa..am aceeasi stare..balonata rau..astept sa merg la eco vineri pe 12nov..nu am mai sangerat..dr mi-a dat uscosin dar nu am pus pt ca nu am mai sangerat...in rest nu prea sunt simtome...am ceva dureri de ovare,mai mult crampe...nu stiu de ce dar am o stare de nesiguranta..nu stiu nici ce simt...am citit tot ce au scris fetele dar nu am mai postat pt ca nu am noutati...eu zic sa nu te grabesti cu eco [pup] honeys mult noroc..ma gandesc la tine...trebuie sa fii sigura ca bebe este bine[pup] monaramona[pup] ella tu ce mai faci??[pup] aristica esti cea mai tare[pup] angie pup [pup] pup toate fetele si mult succes tuturor[pup] mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 3sapt 3IA nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sera fetelor va pup pe tote si va doresc tot ce e mai bun si frumos in lume sanatate si bebelusi sanatosi... eu maine ajung acasica cu 4 puisori de 8 cel calitatea A sper ca DD sa ma ajute de data asta si pe toate fetele intreba cineva de metrotrexat ,da eu am facut acum 3-4 ani la ultima extrauterina dar nu s-a eliminat tot m-a operat ,dar nu stiu dac are leg cu nr de ovocite la mine nu a fost o problema cred, dupa cum am raspuns la tratament..... [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt in ziua 6, seara ma simt ca un balon cu toate ca am slabit de cand cu procedura fiv 1 kg, sanii sunt durerosi si umflati, dar nu tot timpul, mai mult pe timpul noptii, dureri de burtica nu prea am, eu nu am avut nici dupa punctie, cred ca e normal daca am avut un singur ovocit din 7, astept ziua de 13, n-am incotro si visez in fiecare noapte ca sunt insarcinata[:D] dadanutz, wow, 4 puiuti de 8 celu, super, sigur se va lasa cu bebe sau cu bebei[pup] pup toate fetele[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...