Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 284


Recommended Posts

  • Răspunsuri 255
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

dandanutz testul de urina nu s-ar pozitiva in ziua 6 de la ET chiar daca ai avea o echipa de fotbal. Te rog sa-ti revii. E muuuuuuult prea devreme. Chiar si pt testul de singe e prea devreme. Nu te mai stresa ca nu-i faci bine bebeului. Ia de aici un [pup] ca sa-ti treaca supararea.[flo][flo] ___________________________ Am nevoie de o minune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor[:)], tocmai am venit de la eci si sumtem in al noualea cer, efectiv plutim, avem doi puisori, unul de 7,6mm si unul 8,4mm, cand am vazut la eco nu ne venea sa credem, din pacate inimioarele nu le-am auzit, medicul a zis ca-i inca devreme, avem doar 24 de zile de la punctie, insa ne-a aratat ceva alb in saculeti, a zis ca e tesut embrionar in formare, deci saculetii sunt plini, abia asteptam sa auzim inimioarele saptamana viitoare, marti, cand am iesit mi-a atras atentia ca data viitoare sa nu vin cu 3[:D] veronica, abia astept sa vii si tu cu vesti bune vineri[pup] dandanutz si ela, nu va mai impacientati, eu in ziua 6 de la et am avut ABSOLUT toate semnele de cm, eram atat de convinsa ca-mi vor veni uratii incat am fost la clinica si am vorbit cu medicul sa-mi dea progesteron injectabil, i-am zis foarte raspicat ca-mi cunosc organismul si ca mie imi vor veni uratii[:D], cred ca s-a crucit dar a zis sa nu se puna cu nebuna, asa ca mi-a dat[:I], si nu numai ca nu au venit uratii, dar acum avem doi puiutii, semnele de cm au persistat pana prin saptamana 4 si ceva cu tot tacamul, dureri de cap am avut la greu si am si acum, iar testul de urina mi-a iesit slab pozitiv in ziua 11 de la et, cand deja beta era 110, deci, semnele de cm la mine au fost de fapt semne de sarcina, nu va asteptati sa aveti greturi, oboseala si alte semne clasice de sarcina pentru ca e mult prea devreme, la mine au inceput la cateva zile dupa ce am facut beta, iar acum sunt in toata regula: sani foarte umflati si durerosi, dureri de cap, ameteala, dureri de burtica, dar cand ma gandesc ca sunt de la puiuti, deja nu mai conteaza[:)] monaramona, cand vei primi raspunsul la beta? iti tin pumnii[pup] honeys, eu simt ca va fi bine, ajuta-ti puiutul si ai incredere in sansa lui, te pup si ma rog pentru tine[pup] and the miracle happened... [gravi] 5 +
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristy, Doamne, cat ma bucur pt tine, ai doi puiuti, sa creasca mari, sa stea la mami in burtica pana la termen, multumim mult de incurajari, chiar sunt necesare acum, eu sunt sigura ca simptomele apar dupa beta, sau chiar deloc, depinde de organism, doar am fost insarcinata si stiu, dar deh....asa e in situatia noastra, cand treci prin atatea stari, eu una am fost f deprimata ieri si azi, mai ales de dimineata cand am avut durerile de burtica, mergeam la baie din 5 in 5 minute sa vada daca a aparut ceva[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristy ce bucurie sa dea DD sa fie bine pana la capat,ne-ai mai scos din starea asta naspaaa,sa fiti sanatosi si multumim de incurajari...[pup] ella si eu am fost tot asa de la durerea de cap sper ca fetele sa aiba dreptate si sa fie prea devreme pt simptome[pup] mona ce faci nu ne zici nimic? [pk][pk][pk][pk][pup][pup] pup toate fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristy felicitari..ma bucur mult pt tine..ai grija de tine si de bebei..pup sa fi cumintica[pup] mona [pup] dandanutz la mine s-a pozitivat testul de urina in ziua 10 dar a doua liniuta era foarte slab vizibila et facut cu embrioni z2...ai rabdare si incredere sigur va fi bine[pup] ella [pup] catalina si bebe[pup] pup toate fetele[pup] mutatia 677 stare heterozigota 1sarcina naturala pierduta 3sapt 3IA nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...