Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cizme ugg online


Recommended Posts

Alina ce ai facut cu cizmele le-ai returnat? sau le porti, cum sunt? As vrea sa-mi cumpar si eu si sunt in dilema sa comand de pe net sau sa mai caut prin magazine? Pretul cam asta e 150-200 euro astea originale. Din ce am citit pe net am inteles ca originale sunt cele facute in China[:D],talpa trebuie sa fie asa http://www.infonews.ro/stire/537980-cum-recunosti-cizmele-ugg-originale.html nu asa http://www.uggmall.com.au/women-ugg-boots/classic-ugg-boots/damen-bailey-button-triplet-ugg-stiefel.html Mai studiez inca,eu le vreau pentru ca am inteles ca-s foarte comode si calduroase(asta ma incanta cel mai tare ca sunt friguroasa la picioare) nu ca ar fi neaparat la moda, oricum sotul meu le vede tare urate.[:D], el spune ca nu-si merita banii, acum ramane sa constat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele,nu am mai dat pe-aici,nu am mai vazut subiectul. Da,cizmele le port,le-am pastrat,era muult prea complicat sa le trimit inapoi.Ca norocul ca sunt f calduroase si se comporta f bine.Insa nesimtitii de la firma unde i-am cumparat nici acum nu mi-au achitat jumatate din pretul vamii asa cum mi-au promis[bang][bang]. Dana,eu porta cam 36 dar am comandat 37 si imi vin perfect.La Zalando sunt si cele originale pe la 270 euro si mi se par scumpe,nu stiu daca merita.Cizmele astea cum am mai spus nu sunt genul meu,nu le port asa des decit la anumite tinute si pe 300 prefer sa-mi iau niste cizme din piele mai faine.Bine,nu stiu daca anul asta imi mai iau,am destule de toate felurile,defapt ma tenta ceva cu toc ortopedic dar inca nu am gasit ceva sa-mi placa. Da,e aiurea cu comandatul pe fel si fel de siteuri,un lucru e f clar,ce vine din afara Europei vine cu vama cu tot dar nu scrie pe site [bang]ca doar nu-s fraieri... Christelsi cele originale sunt facute in China.M-am uitat pe ele la Tretter,intre ale mele si alea difera doar pielea exterioara,ale mele e o imitatie buna zic eu pt ca se comporta f bine.Cele originale au pretul incepind de la 270 euro,pe la 290 erau cele pe care le vroiam eu dar am zis ca pt mine nu chiar merita,nu-s genul meu. Pirn oras sunt tot felul,inclusiv de 20 de euro [:D]. A,si ce m-am mai uitat pe la tipe prin oras,absolut toate se burlanesc asa,se largesc,numai arata asa bine dupa niste luni pe cind o pereche de cizme de piele de 300euro,arata bine cel putin un an,asta e parerea mea [:D]. Zi faina sa aveti! Edit sa zic ca eu cu Zalando nu am avut experienta prea buna,stau prost cu organizarea [bang],i-am scos de pe lista.Mai bine la Reno. Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
Aduc in discutie subiectul. Tocmai mi-am comandat o pereche de UGG Bailey Button si am o nelamurire referitor la marime. Eu port 39 si le-am comandat 39, imi vin bine acum in picior, dar nu stiu se mai lasa in timp? Ei nu au si jumatati de masura, ma gandesc ca daca le schimb cu un 38 sa nu-mi fie mici. Cele care le aveti deja si le-ati purtat peste iarna, imi puteti spune daca se lasa? Se taseaza mult blanita din interior? Voi cum ati ales masura? Ca am citit unele persoane au luat o masura mai mare decat purtau altele mai mici cu un numar. Nu stiu ce sa fac sa le schimb sau sa le pastrez asa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Eu am o intrebare,va rog.Cele care purtati genul asta de incaltari,ce inaltime aveti?Am probat si eu asa ceva,dar la 1,65 ai mei aratam de 1,50. Clar nu as purta asa ceva pe afara...am sa-mi cumpar insa in loc de ...cizme de casa iarna.Sunt foarte calduroase...iar eu sunt friguroasa..!Cred ca voi sunteti mai inalte...picioare lungi...altfel nu stiu cum ar arata...de fapt am vazut la mine...si nu mi-a cazut deloc bine imaginea din oglinda.Aceeasi parere o am despre ciubotele de cauciuc...foarte la moda...si de alea am probat...nu vin bine nici de o culoare ...arat un dop mic si indesat...si doar am 5o si un picut de kg.Cred ca e problema inaltimii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...