Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Perlutzele lui Rares


pisimuky

Recommended Posts

Ce ne-am mai distrat azi-dimineata!!! Incepe Rares sa enumere ce animale stau la Polul Nord. Si turaia : ursul polar, foca, pinguinul... Ma bag si eu in discutie : " Pinguinul...". Imi raspunde imediat : "Am zis pinguinul, nu esti atenta!"[alcool] "Ah, zic, da ? Pai atunci vulpea polara..." Si repede imi ia vorba din gura : "Da... Si gaina polara..."[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mamica de copilasi nazdravani Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Intr-o dimineata, nici nu ne trezisem bine, Rares insista sa jucam carti. Am inceput sa jucam pana cand, la un moment dat, am zis : " Gata, acuma jucati-va numai voi ca ma duc sa pregatesc micul-dejun!". Ca sa nu plec, imi zice repede-repejor : "Vezi ca pregateste tata mama. Si a zis sa nu-l deranjeze nimeni!"[:D][:D] Mihnea are obiceiul sa se tot miorlaie ca-l doare cate ceva - ba un picior, ba s-a zgariat la mana s.a. Nici nu se pune bine la masa si incepe : "Vai, ce ma doare piciorul.... Uite aici..." Si Rares ii da replica imediat : "Asta inseamna ca nu mai poti sa mananci desert!"[:D][:D] Mamica de copilasi nazdravani Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...