Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma gandeam eu, pentru mine adoptia cred ca ar fii ultima solutie, cum o vrea D-zeu acum.Si eu as dormi acum[nani][nani].Maine ma duc la o nunta.De-abia astept[:)][:)].Un prilej bun de distractie.[pup][pup]toate fetele.Ceva noutati?Ca e cam pustiu pe-aici.Mie ar trebui sa imi vina urati de Mos Nicolae(CM 35 zile), dar eu cred ca o sa am un test cu doua liniute in locul uratilor[:)]. D-zeu ne iubeste!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete dragi[pup], da tiristute mai sunteti [q], hai incercati sa uitati de probleme si sa va bucurati de soarele care este afara[pup]. eu azi sunt in frumoasa zi de 42 [q][q][q][bang] ai naibii urati nu vor sa vina deloc. parca niciodata nu mi-a intarziat atat de mult. eu cred ca s-au speriat ca trb sa fac hsg si au zis sa nu mai vina[bang] deja incerc sa nu ma mai stresez pe tema lor...cand o vrea or veni mai ales ca luna asta nu mai am ce sa fac, nu mai pot sa iau nici un tratament. eu o sa fac hsg la filantropia si o sa mi-l faca chiar dr meu gineco, am preferat metoda asta decat sa imi faca un necunoscut, sa nu pot sa optez pt calmante in vena etc. asa cu al meu dr. dragut am si stabilit deja, ca ma doare ca nu ma doare eu vreau dinainte calmant intravenos [:D] @ fetele cat despre adoptie cu noroc de la Dumnezeu si bineinteles cu relatii(ca in romanica nu poti sa obtii nimic fara relatii) cred ca se poate adopta si mai rpd de 3 anisori. eu vreau sa ma duc sa botez copii orfani de la asistena sociala, chiar diseara o sa vb cu un prieten sa ma puna cap de lista [:D] va pup aspiranta la bebik [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31791e"]graficul [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexa1986
Oho BELLA, buna ideea ta[flo][flo][flo], si ce anume trebuie sa faci ca sa poti face lucrul asta?M-ar interesa si pe mine[:)][pup] D-zeu ne iubeste!!!
pai din cate stiu si eu trb sa vb la asistenta sociala, unde au toate listele cu copilasi din orfelinate si cred ca nu numai de acolo. te inscrii pe o lista si astepti sa iti vina randul. o sa fii surprinsa cate pers doresc sa boteze un copil orfan. ideea e ca eu nu vreau doar sa botez ca sa imi fie mie bine eu vreau sa si ajut pe cat posibil copilul acela. faza e ca o sa imi fie sigur extrem de greu sa il mai las dupa botez, eu ma atasez incredibil de repede de copii..si nu stiu daca ati vazut vreodata un bebelus orfan,cata suferinta i se vede in ochisori [q] aspiranta la bebik [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31791e"]graficul [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...