Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andr@
si eu m-am inteptat azi [:D] ptr prolactina [asia] fetelor are ceva daca bei cafea inainte de prolactina? [:D]SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga]id="size2">id="red">id="Book Antiqua"> GRAFIC
align="right" id="quote2">inainte de prolactina nu ai voie sa faci dragoste(cel putin 24 ore) nu ai voie stres si parca nici cafea...toate astea cresc nivelul adrenalinei si iese modificat rezultatul.asta mi-a zis mie dr.aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Nu esti singura, noi vrem Maria Sofia daca e fata si Samuel daca e baiat, asa ca stai linistita ca si noi cautam nume de vreun an.[:)][:)][pup].

Cinixaid="red"> eu am facut decat Papanicolau si ieri mi-a venit rezultatul si mi-a spus ca a iesit bine dar sa i-au metronidazol daca ma deranjeaza secretia.Partea asta nu prea am inteles-o, de ce sa i-au antibiotic daca nu am nimic???Poate ma lamuriti voi.[pup]

 

D-zeu ne iubeste!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexa1986
[pup]Nu esti singura, noi vrem Maria Sofia daca e fata si Samuel daca e baiat, asa ca stai linistita ca si noi cautam nume de vreun an.[:)][:)][pup].Cinixaid="red"> eu am facut decat Papanicolau si ieri mi-a venit rezultatul si mi-a spus ca a iesit bine dar sa i-au metronidazol daca ma deranjeaza secretia.Partea asta nu prea am inteles-o, de ce sa i-au antibiotic daca nu am nimic???Poate ma lamuriti voi.[pup]D-zeu ne iubeste!!!
align="right" id="quote2">si sofia maria imi place dar deja am 2 prietene care au pus numele asta la fetitele lor asa ca nu mai vreau [:D]isabel i place si sotului...la baiat poate mihai cristian da nu prea ma mai incanta.aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexa1986
[pup]Nu esti singura, noi vrem Maria Sofia daca e fata si Samuel daca e baiat, asa ca stai linistita ca si noi cautam nume de vreun an.[:)][:)][pup].Cinixaid="red"> eu am facut decat Papanicolau si ieri mi-a venit rezultatul si mi-a spus ca a iesit bine dar sa i-au metronidazol daca ma deranjeaza secretia.Partea asta nu prea am inteles-o, de ce sa i-au antibiotic daca nu am nimic???Poate ma lamuriti voi.[pup]D-zeu ne iubeste!!!
align="right" id="quote2">cum adica antibiotic pt secretie? pe asta nu am mai auzit-o, eu stiam ca pt secretie sunt ovule si mi-e mi-a mai dat o dr mai demult sa flo gyniel care e natural si reface flora vaginala in caz de ceva secretie.apropo mai fetelor eu cam din momentul in care ar fi trb normal sa imi vina si mie uratii am ceva secretie, da ca si culoare e normala uneori un pic mai alba si dim mai ales un pic abundenta(scz de detalii[:D])aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bella dragoste bifat (ca sunt la cm [:D]), stres si cafea nebifat [:D] eu sar din pat direct in ceasca de cafea, altfel cad jos din picioare [:-)))] ce sa fac, cat poate sa influenteze 3 guri de cafea? de-acuma ce sa mai fac, asta e

 

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga]id="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

GRAFIC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...