Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

ceau fetele [pup][flo]

 

andra [pup] mie mi s-a spus cand trebuie facuta prolactina sa nu fac dragoste cu o zi inainte, sa nu ma frec pe sani (nici la dush[:D] si nici altfel[:D]), analiza se face pe stomaacul gol la cel putin 3 ore de la trezire, adica trebuie sa te trezesti cu cel putin 3 ore inainte de a-ti lua sange... si analiza se face intre ora 8 si 10 dimineata... asa mi s-a spus mie[flo]

 

MERGEM INAINTE PANA VOM REUSIid="red">

http://www.fertilityfriend.com/home/nerama

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nerama mie cand mi-a dat dr de facut prolactina, era ora 5 dupa-amiaza..si m-a trimis direct la clinica sa imi ia sange. iti dai seama k eram mancata la ora aia.

chiar nu inteleg ce treaba are una cu alta..pana la urma e ceva hormonal nu are treaba cu mancarea. [alcool]

 

Katy, Annare imi pare rau pt z1 [grup] [pup][pup][pup]

 

 

 

 

Ralu si buburuza va [pup]id="orange">

Marriage Ticker[foto]id="red">

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra taid="green">

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt [gravired] 31+ cu [fetita] Natalia Maria id="purple">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu imi place atmosfera asta de pe aici

inainte se scriau si 2 cap intr-o zi..si acu abia abia un captitol la 2-3 zile [bang]

ca sa nu mai zic k toate ati cazut in butoi.

pai ce inseamna asta fetelor????

unde va credeti aici???

din cate imi aduc aminte, aici sunt aspirantele optimiste. sa nu e asa???[alcool]

 

hai nu enervati graviduta, k ma supar

vreau mai mult optimism

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Ralu si buburuza va [pup]id="orange">

Marriage Ticker[foto]id="red">

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra taid="green">

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt [gravired] 31+ cu [fetita] Natalia Maria id="purple">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebelu [flo] mie asa mi-a zis dr endocrinolog si am facut de destule ori prolactina ca am avut ceva probleme cu ea, fiind cam mare...[:)]

 

mika mea [pup][pup] mi-a trecut raceala doar mai am nasul putin infundat... atat cat sa para ca sforai noaptea [:-)))]

[pk] ti-au iesit analizele bune[pk][pk] nu vrei sa ne faci o surpriza luna asta??[:D]

 

MERGEM INAINTE PANA VOM REUSIid="red">

http://www.fertilityfriend.com/home/nerama

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nerama..chiar nu stiu..nu ma pricep.

eu am facut doar o data cand aveam intarziere deja de 2 luni si mi-a dat sa fac. pt ce? habar nu am[alcool] dupa ce mi-a declansat mentruatia, mi-a dat de facut alea de z14 si 21. la care am mers tot asa dupa-amiaza, deci mancata si bauta. si au iesit bine rezultatele.

[pup]

 

 

 

Ralu si buburuza va [pup]id="orange">

Marriage Ticker[foto]id="red">

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra taid="green">

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt [gravired] 31+ cu [fetita] Natalia Maria id="purple">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata eu va las

va urmaresc din umbra, chiar dc nu intru zilnic sa postez. dar sunt la curent cu tot ce se intampla [pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Ralu si buburuza va [pup]id="orange">

Marriage Ticker[foto]id="red">

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra taid="green">

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt [gravired] 31+ cu [fetita] Natalia Maria id="purple">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebelu [pup] poate mie mi-o fi zis sa fac prolactina in conditiile cele mai stricte ca stia ca e mare si astfel sa elimine orice factor care ar fi inflentat rezultatul... daca prolactina e buna si eu ma gandesc ca iese buna la orice ora, dar la mine era nebuna la cap ca era mare rau... macar bine ca nu imi influenta ovulatia[:D]

 

MERGEM INAINTE PANA VOM REUSIid="red">

http://www.fertilityfriend.com/home/nerama

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu prolactina asa e,trebuie pe nemancate,fara cafea sau sucuri si trebuie sa fii treaza de cel putin 2-3 ore(asa mi s-a spus la laborator).Pt celelalte hormonale nu conteaza doar la prolactina!!!

 

[pup] multi tuturor!!!

 

Noapte buna!!!![nani][nani][nani]

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

Grafic TB id="red">

 

Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

id="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor[8D]

Declar in sfarsit Z 1[pk][pk][pk]

48 de zile mi-a tinut de data asta[bang][bang][bang]

[pup][pup][pup]-icei tuturor si o zii faina[flo][flo][flo]

 

[olala]In fiecare zii tot mai aproape de minunea [copil] noastraid="blue">[olala]id="Stencil">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="pink">

TTC blinkieid="purple">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...