Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata feteleeee.....azi sunt happy

 

dupa 42 de zile de intarziere declar in sfarsit z 1...am scapat de stres momentan. acum ma rog sa imi curga calumea si pe 15 cred 100% ca facem hsg [pk]

sper din suflet sa fie bineeee

 

Paula colega mea de suferinta felicitari si tie pt z 1[pup]

 

aspiranta la bebik

 

graficul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!Eu sunt f suparata,aseara am ajuns la urgenta cu o colica biliara si m-a programat luni ptr operatie.Sunt un pic speriata dar sper sa decurga bine totul si sa nu am probleme.Mi-a spus chirurgul ca am o infectie biliara si de asta nu raman insarcinata.Mi-a spus ca o sa vad eu cat de usor o sa raman insarcinata dupa operatie si atunci n-o sa mai imi fac griji ca nu pot duce sarcina la bun sfarsit din cauza greturilor.

id="left">Va pup si va doresc un we placut![pup][pup][pup]

 

cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryss_cryss
Buna fetele!Eu sunt f suparata,aseara am ajuns la urgenta cu o colica biliara si m-a programat luni ptr operatie.Sunt un pic speriata dar sper sa decurga bine totul si sa nu am probleme.Mi-a spus chirurgul ca am o infectie biliara si de asta nu raman insarcinata.Mi-a spus ca o sa vad eu cat de usor o sa raman insarcinata dupa operatie si atunci n-o sa mai imi fac griji ca nu pot duce sarcina la bun sfarsit din cauza greturilor.
id="left">Va pup si va doresc un we placut![pup][pup][pup]cristina
align="right" id="quote2">si eu am probleme cu bila destul de des...greturi,rau de la mancare grasa da nu mi-a spus niciodata vreun dr sa ma operez...chiar crezi ca e necesar? ai pietre la bila?eu stiu ca doar atunci se opereaza...vezi sa nu ti-o scoata ca e o mare idiotenie. daca te operezi sa te operezi laparoscop. am operat-o pe bunica-mea acum cativa ani si a fost super ok. eu zic sa mai ceri si alta parereaspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bella,am cerut mai multe pareri.sunt la a doua internare de urgenta si am o infectie urata care poate da oricand in septicemie,deasta vrea dr sa o scoata ptr ca am luat f mult antibiotic si infectia e tot acolo.cat despre greturi ce sa-ti spun este nasol sa ai greturi si de la bila si de la sarcina.am o prietena care nu a putut sa tina sarcina ptr ca au terminat-o greturile si la 8 saptamani a trebuit sa faca intrerupere si dupa sa se opereze.acum are un baietel de 3 luni si sarcina a dus-o fara probleme,cu ceva greturi dar suportabile.

 

cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryss_cryss
bella,am cerut mai multe pareri.sunt la a doua internare de urgenta si am o infectie urata care poate da oricand in septicemie,deasta vrea dr sa o scoata ptr ca am luat f mult antibiotic si infectia e tot acolo.cat despre greturi ce sa-ti spun este nasol sa ai greturi si de la bila si de la sarcina.am o prietena care nu a putut sa tina sarcina ptr ca au terminat-o greturile si la 8 saptamani a trebuit sa faca intrerupere si dupa sa se opereze.acum are un baietel de 3 luni si sarcina a dus-o fara probleme,cu ceva greturi dar suportabile.cristina
align="right" id="quote2">ce aiurea :( sincer nu am mai auzit pe nimeni cu infectie la bila...da cum ai facut infectie? doamne fereste sper sa nu fie cazul.eu a veam intr-un timp noroi la bila, da sa drenat singur. acum e curata da mi-am dat-o si eu peste cap sapt asta cand mi-a fost rau.iti tin pumnii sa fie ok operatia si sa iti revii rpdaspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...