Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

hello si de la mine [pup]

 

eu m-am mai inviorat un pic...dar tot mai dau tarcoale la butoi, sper sa imi treaca de tot.

 

[pup]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Annare, Walkiria[pup][pup][pup] imi pare tare rau de Z1, acusi apare si la mine, pe 09/11, caci de vreo 2 zile sanii mi s au umfalt si sunt durerosi ca si cum vine CM. Dar eu m am invatat minte, de luna trecuta de cand m am imaginat [gravired]si mi a venit CM, ohh mi am zis ca nu mi mai trebuie asa ceva!!!! Am fost in asa depresie ziua aia(care colac peste pupaza a coincis si cu ziua de nastere a sotului)ca mi am zis ca de acum inainte nu ma mai imaginez [gravired]

Las lucrurile sa curga normal. Burtica deja a inceput sa ma doara, si spatele, deci poate vine mai repede de 09/11. Ar fi culmea sa vina chiar de Sf Mihail si Gavril.

In fine, o noua luna incepe!![:)][:)][:)]

 

Annare, Walkiria voi va apucati de testari? Stiu ca tu Annare ai in jur de 1 an de cand incerci, iar tu Walkiria peste 2? Faceti ceva investigatii?[pup][pup][pup]

 

MHegarty

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Citat:
citat din mesajul lui cryss_cryss
bella,am cerut mai multe pareri.sunt la a doua internare de urgenta si am o infectie urata care poate da oricand in septicemie,deasta vrea dr sa o scoata ptr ca am luat f mult antibiotic si infectia e tot acolo.cat despre greturi ce sa-ti spun este nasol sa ai greturi si de la bila si de la sarcina.am o prietena care nu a putut sa tina sarcina ptr ca au terminat-o greturile si la 8 saptamani a trebuit sa faca intrerupere si dupa sa se opereze.acum are un baietel de 3 luni si sarcina a dus-o fara probleme,cu ceva greturi dar suportabile.cristina
align="right" id="quote2">ce aiurea :( sincer nu am mai auzit pe nimeni cu infectie la bila...da cum ai facut infectie? doamne fereste sper sa nu fie cazul.eu a veam intr-un timp noroi la bila, da sa drenat singur. acum e curata da mi-am dat-o si eu peste cap sapt asta cand mi-a fost rau.iti tin pumnii sa fie ok operatia si sa iti revii rpdaspiranta la bebikgraficul
align="right" id="quote2">explicatia medicilor a fost ca am bila cudata si nu dreneaza decat putin.s-a depus cantitati in bila si s-a infectat.temperatura mea este 37-37.5 tot timpul.cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
hello si de la mine [pup]eu m-am mai inviorat un pic...dar tot mai dau tarcoale la butoi, sper sa imi treaca de tot.[pup]TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">gaby[pup]si eu dau tarcoale la butoicristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...