Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
aseara stateam cu al meu si alegeam nume de copii [:D], am zis ca daca e fata mi-ar placea sa ii pun ISABEL MARIE pe primul loc, dupa mai imi place iulia marie sau julie marie...am inebunit noi nici nu avem urma de bebe si deja ne gandim la nume [:D]aspiranta la bebikgraficul
align="right" id="quote2">Imi place si mie numele Isabel. Am o cunostinta aici care are o fata pe care o cheama Isabel Daisy si i zice prescurtat Izzi.[pup]Mie imi place tare mult numele de Chloe.[pup][pup]La baiat nu m am gandit si ma apuca groaza cand ma gandesc ca nu stiu daca imi place vreunul.[q][q]Voua ce nume de baieti va plac? Paoate dati sugestii si mi se prinde si mie unul de creier![:)][:)][flo][flo]MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty
Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
aseara stateam cu al meu si alegeam nume de copii [:D], am zis ca daca e fata mi-ar placea sa ii pun ISABEL MARIE pe primul loc, dupa mai imi place iulia marie sau julie marie...am inebunit noi nici nu avem urma de bebe si deja ne gandim la nume [:D]aspiranta la bebikgraficul
align="right" id="quote2">Imi place si mie numele Isabel. Am o cunostinta aici care are o fata pe care o cheama Isabel Daisy si i zice prescurtat Izzi.[pup]Mie imi place tare mult numele de Chloe.[pup][pup]La baiat nu m am gandit si ma apuca groaza cand ma gandesc ca nu stiu daca imi place vreunul.[q][q]Voua ce nume de baieti va plac? Paoate dati sugestii si mi se prinde si mie unul de creier![:)][:)][flo][flo]MHegarty
align="right" id="quote2">Miha mie imi place f mult David-Christian sau Dariuscristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
miha nu esti deloc indiscreta..eu sunt in Italia(Napoli)...si lucrez la o agentie de pariuri sportive...in Romania am lucrat ca asistent social dar castigam f putin...asa ca e mai bine aici[pup]
align="right" id="quote2">Anare merci mult de raspuns. Eu am fost exact pe invers ca tine. Am terminat facultatea in 2000 si in Romania nu am putut lucra deloc ca asistent social, de aia m am apucat de master si doctorat. Masterul l am terminat, dar doctoratul l am abandonat prin anul 3. Eu trebuie sa ma duc un pic la shopping cu sotul(ma mir cum de accepta), dar vreau neaparat sa mai vorbesc cu tine despre asistenta sociala. Ai cumva messenger? Da mi un PM cu id tau si am sa intru mai pe seara sa vb.Te pup si abia astept sa vb. Am vazut pozele tale!! Frumusica mai esti si finuta!!![flo][flo][:)]MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
Miha -am vazut ca ai intrebat de "povestea mea".Eu nu am o poveste,nu stiu cum sa raspund, pur si simplu am hotarit in aprilie ca e timpul sa avem un copil,ursul a spus da.Am prestat perioada ovulatorie april, iunie, iulie, august- august ramas gravida.Intre zburat acasa de urgenta+ soc +suparare maxima( tatal meu a murit brusc)+ cazatura de pe desk(decoram pt un b-day pt o colega) am pierdut pe simburel(6 saptamini).Doctorul nu mi-a dat perioada de pauza.Asa ca saptamina care vine incercam din nou.Pare simpul si pus asa lipseste sufletul(te asigur ca sentimente sunt multe-doar ca nu vreau/pot sa le pun pe net)-please don't be judgemental.
align="right" id="quote2">Felicityhope, I can't be judgemental. Te accept pe fiecare cum e, pentru ca nimeni nu e perfect. Imi pare nespus de rau ca ai pierdut pe samburel. In viziunea mea, eu le am experimentat pe amandoua. Sunt si aspiranta, am avut si un avort, din pacate.Stiu ca e grea asteptarea, stiu ca imi vine sa ma dau cu capul de pereti, dar nimic nu se poate compara cu o pierdere a bebelui indiferent de cate saptamani are.De aia nici nu trebuie sa descrii in cuvinte, pentru ca te inteleg perfect. Eu tot la 6 saptamani a trebuit sa l pierd.[pup][pup][pup][pup][pup]MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...