Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele! Poftiti la [cafea][cafea][cafea]. Aseara am fost la botezul unui baietel scump foc. Eu m-am simtit cam rau pt ca de-abia ieri a fost Z1, ziua de dinainte fusese de fapt tot de spotting.

Miha ma intrebai ce inseamna spotting - cateva picaturi de sange, fara a se fii declansat inca menstra propriu-zisa.

Fetele multumesc de sustinere.

[pup] pe toate.

 

 

 

Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy multumim de cafea,imi pare rau pt z1[grup]

 

Cam liniste pe aici[:-@]

Duminica placuta!!

 

[pup] tuturor!!!!

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

Grafic TB id="red">

 

Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

id="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Duminica placuta si de la mine [pup]

la noi a plouat si ieri si azi, asa ca e cam greu sa facem ceva, asa ca stam prin casa

 

[flo]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele aspirante,

 

Multe dintre voi nu ma stiti pentru ca am plecat de la aspirante de ceva vreme. Dar sufletul meu e mereu cu voi pentru ca aici am cunoscut niste fete minunate pe care le am si acum la suflet desi scru destul de rar.

 

Vreau sa va rog sa nu va pierdeti speranta nici o clipa pentru ca toate... dar absolut toate veti fi mamici. Eu astept un baietel si suntem pe ultima suta de metri. Anul trecut de Craciun am fost foarte dezamagita pentru ca il rugasem pe Doamne Doamne sa ne dea o veste buna de Craciun cum cca vom avea un copilas. Fix in ziua de carciun mi-a venit ciclu.... o zi plina de suparare, dezamagire, frustrare.... stiti voi. Dar fetele de pe acest forum mi-au fost aproape si am mers mai departe . In aprilie am primit vestea cea mare si acum in decembrie asteptam ingerasul in viata noastra. Dumnezeu ni l-a dat aproape de Carciun... asa cum i-am cerut.... Numai ca a ales el momentul.[:)]

 

Cosminutza, Paul Frida si toate celelate fete va rog din suflet nu va pierdeti speranta. Abia astept sa va citesc si pe voi la una din odisei.

 

Va pup dulce dulce, ukume

 

[gravi] 34+[baietel] Luca Stefan

S-a intamplat minunea mult asteptata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ukume te imbratisez cu drag[flo][pup][pup][pup]

 

[pup] tuturor!!!

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

Grafic TB id="red">

 

Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?id="size1">id="green">

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

id="size1">id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...