Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

Cixinica[pup][pup][pup][pup] Da si mie imi pare rau ca nu suntem pe acelasi fus orar sa vorbim. Dar am un avantaj totusi, cat de cat e doar 2 ore diferenta, dar eu mai mult pot vorbi in weekend, ca atunci nu lucrez. Stau si ma relaxez acasa. Distanta dintre servici si casa ma termina!!! 3 ore pe zi doar naveta intre servici si casa!!![bang][bang][bang][bang][bang][bang] Dar se pare ca asta e UK si distantele sunt lungi. [pup][pup]Sper sa ne auzim curand!![pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] Lorena sunt alaturi de tine,sunt sigura ca totul va fi bine[grup] Imi pare rau pt fetele cu z1[grup] Raluci votat Bubu frumu[olala] Va pupic pe toate!!!! Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2f8009"] Grafic TB [/url] [url="http://www.petitieonline.ro/petitie/andreea_marin_banica_asociatia_salveaza_vieti_va_implicati_alaturi_de_noi_-p61986055.html"]Petitie Andreea Marin Banica -Asociatia "Salveaza Vieti" - va implicati alaturi de noi?[/url] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurici[pup][pup][pup][pup] Sunt alturi de tine cu tot sufletul. Stii in Iasi sunt multe manastiri si biserici renumite. Daca te intereseaza, este una care se afla exact vis a vis de hotelul SPORT, pe strada principala, cum se urca spre Palat. E un preot super renumit pentru ceea ce face![pup][pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DOAMNE LORENA!!! E greu de crezut ce scrii tu acolo. O Doamne Dumezeule!!! M a pufnit si pe mine [q]cand am vazut ca trebuie sa te internezi. Daca te mai insenineaza un pic acest sfat, eu ti l dau totusi. In UK, orice internare in spital e gratuita atat timp cat ai medic de familie (GP). Si ca sa obtii GP trebuie sa ai o adresa in UK. Daca tu ziceai ca ai pe fratele tau aici, poate ar trebui sa te gandesti ca daca ai veni aici, ai beneficia macar de asistenta medicala gratuita si cu timpul, cand te faci bine, ai putea sa ti gasesti si un loc de munca!!! Anunta ma daca pot fi de folos intr un fel!!! [pup][pup][pup][pup][pup]multi de sustinere![pup][pup] MHegarty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,diminata! Vai fetele ce vesti......... Laurici, imi pare rau pentru problema ta, dar fi optimista si ai sa vezi ca se va rezolva [flo] Lorena, m-ai lasat cu gura cascata, nu-mi vine sa cred ce dea probleme.Cred ca iti este foarte greu sa treci peste toate astea, dar ai incredere in Dumnezeu si nu te gandii la prostii pana nu ai un rezultat in fata,iar ce tine de servici daca nu ai semnat nici un act nici sa nu semnezi,du cat mai multe concedii medicale poti, nu te pot da afara cat esti in concediu. Dupa ce te intorci sa nu semnezi demisie (nu vei putea beneficia de somaj) lasa-i pe ei sa te concedieze iar pentru asta trebuie sa aiba un motiv si este mai greu. [pup]-ici si ai mare grija de tine Traieste, Iubeste, Daruieste...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Lorena [grup] Multumim de voturi si rog pe cine nu a votat sa ne traga si noua un vot, sarna [asia] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2 un vot daca va place [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23"]rab1 sau rab2[/url] multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele [flo] va doresc sa aveti o zi frumoasa asa cum este in bucuresti cu soare si cu multe vesti bune
Citat:
citat din mesajul lui mihahegarty
CAMCRIS[pup][pup]eu sunt in ziua a 22 draga mea. Am si eu o rugaminte, daca nu te superi[:D] Pe prima pagina la zile de onomastica, numele meu e scris gresit: mihaheigarty. Ai putea sa l modifici cu numele meu corect: mihahegarty Multumesc mult mult de tot.[pup][pup][pup][pup] MHegarty
nu ma supar, cred ca sa rezolvat, mai verifica tu daca mai este ceva trecut gresit[:I] i-mi cer scuze dar sa gresit, acum cred ca am corectat. [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...