Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
daca ai cm mai lung de 28 de zile iti face[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
align="right" id="quote2">pai luna asta a fost de 42 de zile [:D] se pune?aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata sau noapte buna tuturor[pup][pup][pup][pup][pup]

Am intrat rapid sa multumesc la toate fetele care mi au transmis sau imi vor trimite urari de La Multi Ani!

Va iubesc mult de tot si multumesc pentru sustinere. Eu pe 08/11 sunt in Z27 si sper sa nu cumva sa primesc un cadou exact acum, de ziua mea, adica un cadou pe care nu l vreau pe 08/11, macar sa astepte pana pe 09/11, ca de venit sunt 100% ca trebuie sa vina ca simt tot corpul pregatit de CM.

 

Urez si eu la randul meu [s][s][s][s]LA TOATE celelalte Mihaela/Gabriela. Nu vreau sa va pomenesc in parte, pentru ca mi e frica ca am sa uit pe cineva, de aia am zis LA TOATE!!

 

Eu voi merge in seara asta la restaurant cu sotul meu si colegii de servici, deci cel mai probabil ne vom vedea marti, 09/11, cand cred ca voi anunta Z1[:D][:D][:D]

 

Dar va zic un lucru!!! Sunt mai optimista ca niciodata!!! Si Luiza i Bebelu si inca vreo 2-3 mamici au intrat aici ca sa ne sustina, asa ca nu le putem face de rusine!!

Eu sunt aspiranta optimsta ca intotdeauna.

Va sarut pe toate!!![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

MHegarty

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele cafelutaaaa [cafea] [cafea] miha draga la multi ani, sa ne traiesti si sa fii fericita alaturi de cei dragi tie [pup][flo] la multi ani tuturor celor sarbatoriti astazi, multa multa bucurie si sanatate; anca la multi ani si printesei tale, sa creasca mare, frumoasa si sanatoasa [pup][flo] o saptamana frumoasa tuturor [flo]

 

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga]id="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

GRAFIC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca o data LA MULTI ANI!!!! pentru toate Mihaelele si Gabrielele

sa fiti sanatoase, fericite si sa vi se implineasca toate dorintele[flo]

 

pupici pentru toate fetele [pup][pup] sa aveti o zi frumoasa ca la Timisoara e urat si ploua...

 

MERGEM INAINTE PANA VOM REUSIid="red">

http://www.fertilityfriend.com/home/nerama

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am si eu o nedumerire si prefer sa va cer si voua parerea, ptr ca am tot citit pe net si m-am ingrozit; mama mea a primit de curand de la cineva din familia ei o maia cunoscuta sub numele de PAINEA DE LA VATICAN; maiaua trebuie preparata timp de cateva zile, treptat, iar la sfarsit o imparti in 4 parti egale, 3 le oferi cui vrei si una o prepari tu si o servesti cu cine doresti; am uitat sa mentionez ca se pune o dorinta si cica se face doar odata in viata; acum nu stiu ce sa fac, m-am ingrozit de cate am citit pe net, pareri pro si contra [:-@] voi ce parere aveti?

 

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga]id="size2">id="red">id="Book Antiqua">

 

GRAFIC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine

La multi ani tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua onomastica [pup][pup][pup][s]

Imi cer scuze ca nu am mai intrat de ceva vreme pe forum dar.......am cam cazut in butoi [alcool] si nu am vrut sa va transmit si voua starea mea [q] dar sa stiti ca m-am gandit la voi

va [pup][pup][pup] pe toate fara exceptie

 

aspiranta optimista

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele dragi[8D]

Ukume multumim pt incurajari,asa este,bebe vine cand trebuie,avem toate sperantele ca o sa vina si la noi

 

[s][s] tuturor celor care-si serbeaza azi onomastica

 

[pup][pup][pup]-icei si [flo][flo][flo] tuturor

o zii faina va doresc [flo][flo][flo]

 

[olala]In fiecare zii tot mai aproape de minunea [copil] noastraid="blue">[olala]id="Stencil">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="pink">

TTC blinkieid="purple">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...