Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

Cixinica iti inteleg dezamagirea. [pup][pup][pup] Bafta multa luna asta!

Ukume ne bucuram de vizita. [pup], Nastere usoara si bebe sanatos si mancacios.

Anca la multi ani printesei tale, sa-i dea Dumnezeu un fratior cat mai repede, sanatos si papacios.[pup]

Bella drum-bun, distractie placuta si IIid="red"> dupa HSG.

Andra eu nu am mai auzit de aceasta paine, deci nu prea te pot lamuri. Felicitari pt prolactina.

Mikado inseamna ca luna asta ai sanse mari de [bibe], tinem pumnii.

Nerama pai poate nu mai e nevoie de a doua si deja e [bibe] in burtica, tinem pumnii.

 

 

 

Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor sunt suppy un pic, am vb cu al meu dr dragut si mi-a zis cae tarziu sa imi faca in z 13 hsg... mi-a zis ca o facem luna viitoare.

vrea sa fie in max z 11 asa ca imi mai ramane doar distractia ca hsg sa mai amanat iar o luna[bang]

da parca e un facut ca e treia oara cand il aman...toate prietenele mele imi zic ca poate asa vrea doamne doamne sa intervina tot timul ceva ca sa raman fara hsg[:D]

acum cum o vrea doamne doamna....va puuuup plec sa fac bagajul

 

aspiranta la bebik

 

graficul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nerama
bella [pup] poate bebe asteapta sa fie conceput in deplasare[:D]distractie[pup]MERGEM INAINTE PANA VOM REUSIid="red">http://www.fertilityfriend.com/home/nerama
align="right" id="quote2">aoleu daca e asa o sa fie un bebe tare mofturos ca doar am tot plecat anul asta si nu a fost....cred ca nu i-au placut locatiile [:D]incercam acus si cu viena daca nici asta nu ii place...unde sa mai mergem?in honolulu?(oricum nu are cum sa se prinda la viena ca sunt in plin razboi cu uratii...asa ca slabe...doar sa ov eu foarte devreme si sincer ma indoiesc, aj in buc in z 12 asa ca daca e sa se prinda tot acasica ar fi)aspiranta la bebikgraficul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele pe unde umblati, sa stiti ca strig catalogul:

AlinaBu, annare, anne`mary, ang_21_costi, bibitica20, camcris, cora79, cos_minutza, Cris_25, , cixinica, Deeva73, didi32, doula, draguta, felicityhope, gabyv, kitty-27, Lorena_86, mihahegarty, mikado, nerama, PaulaFrida, RaluCris, ramayanaa, roxy@vasi, , sorinake, SS_Tzuky, Walkiria, Bebelu, la raport cu voi!

Miha e ziua ei astazi, o iertam!

 

http://lt1f.lilypie.com/c7qKp2.png

Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...