Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(603)


Recommended Posts

Alexa eu nu stiu ce sa zic. Poate te lamuresc fetele. Sper doar ca nu a dat tratament dupa ureche. Nu v-am zis ca eu am fost la un doc care mi-a facut eco transvaginal si mi-a dat sa iau duphaston desi eu nu am probleme de progesteron, il am chiar un pic peste si mi-a zis sa iau din Z15 pana imi vine, nu pana in Z25 in conditiile in care eu nu am CM dereglat. Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 247
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alexa eu vreau sa vad daca sunt ok trompele, ca nu le-am verificat, in schimb se pare ca totul e ok. IA nu fac, nu sunt de acord, nu dati cu rosii. Nu vreau sa intru in amanunte. Daca nu reusim pana implinesc 30 (mai am cam 1 an jum. ) vom incerca sa infiem! Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ALEXA[pup][pup][pup]...sunt la serviciu si scriu si eu cand pot...sunt putin trista ca azi e ziua 1...dar am noroc cu voi k imi mai ridicati si mie moralul...IA nu am incercat..ma gandesc ca e prea devreme..nu am decat un an de incercari pe cale naturala[:D]...am sa mai astept pana la anul in vara cand o sa vin in Romania...si dk nu se prinde nici pana atunci o sa incerc si pe cale artificiala...dar eu nu inteleg cum e... o doctora mi a zis k dupa un an de incercari esti declarata cu infertilitate,iar alta doctora, cea care mi a facut testul papanicolau mi a spus ca dupa trei ani de incercari sa incep sa mi fac probleme...nu stiu ce sa mai cred[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...