Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata!!

Ema la multi ani fericiti, sa fii sanatoasa, vesela si plina de noroc! sa iti aduca baietii tai numai bucurii! [s][s]

si la noi e urat, ploaie vant... ce mai, zici ca s-a intors un buton s-a schimbat anotimpul.

noi ne-am distrat ff bine ieri.. la spital [:)]. ca Patrick cand avea "viteza maxima" (dupa spusele lui) a ratat un viraj si s-a infipt cu ochiul intr-un maner de deschidere al comodei.. din fericire fara alte urmari decat un ochi vanat si pleoapa nitel hartanita.

asa ca pot zice ca a avut mare noroc.

o saptamana usoara tuturor!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza! A venit toamna...

 

Copilul meu e la bunici si maraie de dimineata, dar am marea bucurie sa constat ca este ultima saptamana de vacanta si speram sa intram intr-un ritm normal, fara naveta, fara mancare carata la bidon si week-end-uri extrem de obositoare.

 

ROXI- urata aventura! Sanatate multa!

 

Va pup, fac 3 job-uri saptamana asta (pentru ca a decolat ieri avionul [:D]) dar voi semna condica cu constiinciozitate! [pup]

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LMA Ema draga alaturi de cei dragi sufletului tau, esti o supermamica, superharnica si supernorocoasa![flo][flo][flo][flo]

 

simt in nari mirosul toamnei, s-a facut racoare, miroase clar a septembrie....

 

N-am ajuns la cumparaturi de hainite inca. Am facut zacusca

 

am descoperit o noua utilizare a pda-ului: in fiecare seara dupa ce adorm copiii, imi pun cate un episod din serialele favorite: dr. House si Dexter....ma relaxeaza ca si cum as citi o carte buna. Cum carti buune nu prea am, e cea mai practica solutie deocamdata, stau comod la orizontala, imi proptesc pda-ul pe coltul perinii si adorm uneori asa:P

 

o saptamana linistita sa avem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata din tara tusei si a mucilor [bang]

Rox, ce patanie urata, multi, multi pupici accidentatului [pup][pup]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kim, sanatate multa si voua.[pup][pup]

Am vazut pozele [bis][bis][bis]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uffff....urata e perioada asta cu schimbari dese si extreme de temperaturi, aseara chiar mi-a fost frig cand l-am lasat pe Matei la tara si stau cu emotii, sa nu o dam si noi pe muci si alea-alea la sfarsit de vacanta...

 

Pe mine ma doare gatul si parca sunt moale ca o carpa dar nu am voie!

 

Sanatate multa![pup]

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna la toata lumea!

 

EMA - LA MULTI ANIid="red">, multa sanatate, fericire si la si mai multe impliniri alaturi de familie! [s] [pup][pup]

 

Kim - felicitari pentru AC!!!!! [pk] Abia acum incepe durerea de cap...

 

Si noi suntem in tara racelilor - Stefan sta acasa - mi-a facut febra de vineri asa ca simbata cind m-am intors acasa l-am bagat pe antibiotic...va dati seama distractie pe mama care trebuie sa stea cu amindoi...[bang]

La Brasov a fost super, soacra-mea s-a descurcat cu ei doi, ne-a facut bine o iesire numai in doi, mai ales ca ultima a fost acum vreo 3 ani, atunci cind am fost in Caraibe...evident ca putin tot m-am simtit vinovata, mai ales cind am auzit ca Stefan a facut febra...

Din pacate ploaia asta ne-a retezat avintul terminarii casei - multe din cele ce ne-au ramas de facut au legatura cu exteriorul si evident cit ploua nu se poate face nimic. Au terminat insa semineul de montat, iar parchetul e gata montat in toata mansarda si s-a inceput si etajul, cred ca azi il termina - uitati aici: http://good-times.webshots.com/photo/2609305040050279906kDUCNO?vhost=good-times

In fine, acum asteptam sa se duca ploaia, sa se usuce si sa mai iasa si o geana de soare...

 

Si inca ceva sa va distrati - uite cum dorm copiii mei: http://family.webshots.com/photo/2048310900050279906NZxpKZ

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...