Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 * (28)


Recommended Posts

Aaaa, acusi vazui indicatiunile tehnice de la capatul de sus al paginii, da io tot cu mozilla ii dau si vaz ca nu s-a suparat pina acu ! [:D] Dap, cuscrela dearest, se pare ca numa noi pacilisha azi ... si io avusei trebi, acu m-am mai eliberat si am mai bagat o ochi aici !

Uitasem sa spun de pompieresele Cristalinei, le pup cu drag pamindoo ! [[pup][pup] Foarte frumoasa initiativa si interesanta, cred ca s-au distrat toti copiii ! [:D] Asa de tare ma uitai dupa copile ca nu o vazui pe Cristala, tre neaparat sa ma reintorc la poze, s-o admir si io ![olala]

Cit despre dintzolog, eu mereu am avut ideea asta cu tinerelul si frumuselu (si nu doar la dentist sa o aplic, am nimerit si un ginecolog fain, Nayel, pentru cunoscatoare [:D]) ... dar inca nu am gasit, drept pentru care ca sa intru in trend, ma cam macina o durere de gingii, cred ca am exagerat cu periuta de dinti si iarasi mi-am creat disconfort (bag acu apa daia de gura corsodyl si asa de tare e ca nu mai simt gustul la mincare aproape deloc, parca maninc pilitura de fier !).

Uichend minunat tuturor si zile frumoase si cu soare ! [flo]

La mine vin baietii sa ma ia acasa, fusera la mcshit !

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alice[flo][pup]week-end placut!Meii nu stiu ai vostri copii cum sunt,dar a mea nu prea este incantata ca incepe gradi[alcool]...asa ca i-am zis ca pentru fiecare zi de gradi va primi salariu...si s-a schimbat foaia[:D],a fost tare entuziasmata si a zis ca si-l pune in pusculitza sa-si ia trotineta bengoasa cu frana si o roata[:D]

Meii si io vreau sa fie vreme faina in week-end,mai ales duminica ca este ultimul spectacol de teatru la bojdeuca si au promis actorii o surpriza,mandra abia asteapta...hai ca merg sa-mi scot firele[alcool]am un chef[bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine.

Pc io, DC ioc, o zi de vineri grea [:D]

Am vazut Cristalinele [bis]

Am citit conversatia despre dintologu` ala frumos si tanar [:D]

Noi declaram ca asteptam gradinita. Giulia inca nu stie cum e cu gradi de dupa-masa, dar a incantat-o ca nu va dormi dupa-masa. Doamne, sper sa adoarma devreme serile [:D]

Si in sfarsit am aranjat si kefu` de 5 ani - reloded pt a 3-a oara, pe sambata viitoare.

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poze si m-am minunat cat de mult au crescut copiii nostri.. iar mamicile parca au intinerit, toate arata atat de bine si sexi ..

 

Carmen, care barbat brei.. ca e lipsa la inventar..

 

Ete si niste poze de la noi.. http://family.webshots.com/album/574316657pADyAc

 

 

Anca & Bianca (19 iulie 2004)

 

Rugati-va pentru Diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Intru pe fuga sa va spun ca l-am vazut week-end-ul trecut pe Bradut. Putin dupa ziua lui i-a cazut primul dinte!!! De jos, din fata si deja a crescut cam un sfert din cel definitiv! Arata tare haios ei e mandru. Ne-am jucat frumos cu totii si ne-am plimbat pe dealuri. Va incepe gradinita in Dragasani, ceea ce e foarte bine pentru ca i-au cam lipsit copii in ultima vreme. Din pacate nu am facut poze de data asta; ma revansez la vizita urmatoare.

Numai bine va doresc!

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

Poze Ema

Poze Ema2

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;0;125/st/20050317/n/Ema+Ioana/dt/7/k/c848/age.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,neatza[flo]

Anca[flo][pup]foarte frumoase poze,bianca s-a facut o adevarata domnisorica[olala]...hai mei ca si tu arati tare bine in poza aia pe balcon[olala]...mai treci pe la noi mai des[pk]

Andreeap ce bine-i sta lui Pupi cowboy[pk]...cand incepeti gradi?

AncaMicaela multumim pentru vestile despre Bradut[flo][pup]....deja i s-a schimbat un dintisor,meii ce trece timpul...

Noi ne-am intalnit azi la bojdeuca cu familia Noricel[pk]...asa ca sa ma ierte cuscra de la capitala,da' Rares este un mare cuceritor[olala]..si bonus este un mare dansator[pk]...am pus si niste poze,daca va uitati atente o sa descoperiti si privirea lu' soacra mare[:D]care este tare sexoasa si tinerica[olala]id="size1">

http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/septembrie%202009/

hai sa avem o zi faina,pupam toti gradinarii si scolarii si le dorim un an bun[flo]si maine o zi exceptionala!

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

mai, maine e prima zi de gradi la Danut....nu zice nu insa nici nu debordeaza de entuziasm, nu stiu cum va reactiona maine, intra derect in grupa mare:P Stie vreo 2 copii din grupa, si sper sa se inteleaga bine cu educatoarea astfel ca sa decurga totul ok pt el in prima lui aventura separat de vreunul din membrii familiei...va dati seama ca pana in clipa asta nu a stat niciodata cu nimeni decat cu mine, cu taicasu, si de cateva ori cu bunica-sa? Doamne, da sa fie bine si sa-i placa, pt ca sa-si doreasca sa mearga la gradi, sa nu mearga ca dus cu arcanul.

 

O sa fie mai greu cu sculatul la 8, cu mancatul, nu stiu daca o sa-i dau sa manance asa devreme, ca el nu mananca chiar cum se trezeste, abia dupa vreo ora asa....o trezesc si pe Dea sa mergem maine sa fim toti acolo, suport moral, galerie, ce vreti:P

 

Gioana, spuer ideea cu salariul, o s-o fur si eu, ca si Danut strange fonduri mereu pt vreo jucarie bengoasa[flo]

 

Doamne, sunt asa de emotionata! si in plus maine e o sarbatoare asa de importanta, Inaltarea Sfintei Cruci...ma duc sa imi fac de lucru, sa impachetez niste haine, am asa o energie debordanta dintr-o data, ieri si alaltaieri am facut singura in toata casa curatenie generala, am schimbat si locul mobilelor in casa, am si gatit, am si dus copiii afara, am facut piata si pus fasole verde la congelator pt iarna, am gatit pt niste musafiri, nu ma puteam opri din munca, noaptea mi-am pus o masca de par, mi-am facut unghiile, am vazut si-un episod din dr House, am citit si-un capitol dintr-o carte, am si dormit si visat, nu stiu ce am patit, nu ma droghez, si nici nu-s indragostita parol :P cred ca totul coincide cu faptul ca de luni incepe Danut gradinita, cum ma gandesc la asta cum ma invadeaza adrenalina si ma pun iar pe facut ceva[:I]

 

sa avem o saptamana linistita si copii relaxati, veseli si sanatosi la gradinite

 

 

edit...am vizionat poze cu mamici frumoase si fetite dulci, pompieritele Monicai si gorodica Ioanei, nu-mi trageti peste fund ca inca nu am pus si eu poze, o sa pun, promit....da nu azi[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!

 

Vad ca Lia este cu emotii astazi...! Mult succes lui Danutz la gradinita - stai linistita, acomodarea o sa-i ia vreo 2 saptamini dupa care nu o sa-l mai poti lua de acolo, o sa vezi! [flo]

 

Eu iar nu l-am dus pe Stefan la gradi pentru ca aseara, din senin, a facut din nou febra...[bang] Diseara la 6 ma duc cu el la doctor sa vad ce-mi zice...

 

Va pup si va urez o saptamina minunata...mai intru daca mai pot!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza la toata lumea !

Lia, succesuri multe pentru inceputul de gradinita ! [flo][flo] Daca nu intri sa ne spui ce si cum a fost, io una siigur ma botoshesc !

Gabi, sanatate lui Stefanel ! [flo]

Si la noi aseara Andreiush din senin s-a procopsit cu nasul plin de muci ... [bang] - brei si are un talent sa faca din asta o mare tragedie, de ma innebuneste ! Ma gindeam ca o sa rateze prima zi de gradi, dar cind s-a trezit parca era mai bine, i-am dat o doza de paracetamol, sa vedem cum o sa evolueze lucrurile !

Ultima oara cind l-a vazxut un medic ne-a recomandat bronchovaxom ... io una nu stiu ce sa spun, Olivia, daca citesti paici azi, poate iti spui parerea vizavi de "vaccinul" asta oral !

In rest sint cam nauca de cap, am dormit taaaaare prost (sau mai degraba nu am dormit [:D]), anul trecut parca nu am avut atitea emotii ca acum ! ..

O zi minunata va doresc si o saptamina linistita, cu sanatate la maxim ! [flo][flo] Sint pe aici, ma reculeg !

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...