Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (36)


Recommended Posts

Roxana vreau cafea cu frisca (ingrasa, deci e buna)

Maya tare scumpa Ana cu vecina[pup]. Viitoare englezoaica , nu gluma. Asteptam pozicile cu noua tunsoare.

Dbunny Erica uneori cand raceste doar ii curg muci transparenti si stranuta. Iarna trecuta asas s-au manifestat toate racelile ei.

Dayanar bag seama ca esti gravi trasa prin inel.

Angi ma bucur sa aud ca sunteti bine si ca ai scapat de proiectul ala.

Aelita frumoase frizuri. Sofia si Andres ce mai fac?

 

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asaa....am un mom de respiro, vedem cat tine pana vine iar potopul

 

Deci...cu Calin...am o cunostinta care-i directoare la o gradi dintr0un sat de langa Ploiesti si am vb sa ma duc cu Calin intr-o dimineata ca sa vad cum se manifesta. Ea are grupa mare, dar...nu conteaza ca-s copii ceva mai maricei, zic eu.

Ieri am vb cu respectiva la telefon si m-a auzit el. Moamaaaa....era ca turbat: " ghadi, megem ghadi, bac( imbrac)" si s-a dus si si-a scos toate toalele din sifonier( noroc ca ajunge doar la 2 rafturi[:D]) A tinut sa-mi reaminteasca " nu ac"- adica nu-i face injectie- de unde si pana unde , ce legatura o fi in capsorul lui intre injectie si gradi....habar n-am, poate unde atunci cand am fost ultima data la urgente erau copii pe hol si i-a facut o injectie lui ca voma intr-una....si o fi facut legatura ca acolo unde-s copii e si " omul negru" cu injectia....nu stiu, ca i-am mai explicat de tz-spe ori ca la gradi se joaca, coloreaza..., nimeni nu face injectie, dar cand vine vb de gradi...se asigura iar ca " nu ac"[:D]

Cu greu l-am calmat, ca el vroia sa mergem, gata, atunci. asa ca luni sau miercuri cel tarziu il duc la gradi sa vad cum se comporta. Sincer, parca n-am chef de gradi, numai gandul ca trebuie un drum si cu el la gradi diminewata si altul la pranz si mi se cam ia, imi ajung drumurile cu fetele, dar....sa vedem, daca vad ca ii place ...ma duc sa vb la gradi , ori unde au fost fetele, ori langa scoala lor.* cu toate ca am auzit ca la gradi de langa scoala sub nicio forma nu primesc copiii pana in 3 ani, nu mai e mult...dar...sa vedem, sunt curioasa.

 

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am obs ca am 1999 mesaje, asa ca-l scriu pe cel cu nr 2000, mai ma pricopseste cu o steluta? [:D]

 

si apropo: Oana tot citeste la sub cu Michael J. si vrea sa si scrie acolo, nu ma intrebati ce ca pe mine nu ma intereseaza subiectul, nu mi-a placut si nici nu-mi place, asa ca i-am zis ca n-au ce cauta postarile mele acolo( vroia sa scrie cu id-ul meu). Si a incercat sa-si faca cont, dar a trecut o luna sau mai bine si tot n-a primit niciun mesaj cum ca a devenit membru si ca poate scrie.

Intrebare: in regulament- pe care l-am rasfoit pe fuga- scrie cumva vreo varsta minima la care poti fi membru? Ma gandesc ca asta ar fi singura explicatie.

Cine stie, va rog lamuriti-ma , n-am timp sa caut si m-a ametit la cap sa intreb de ceva vreme si am uitat.

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana - nu cred ca aveti voie doi useri cu acelasi IP de calc. Fa-i tu un cont de la servici - cu un alt mail decat cel cu care te-ai inregistrat tu.

 

nu cred ca la 2000 de mesaje primesti steluta - cred ca pe la 3000. nu mai stiu exact. era in trecut un astfel de subiect - la cate mesaje primesti stelute si ce culori - acum nu le mai stiu - s-au schimbat.

mai scrie mami - mai scrie. [8D]

 


Miro cu Karina Ioanaid="red">( 3 noiembrie 2006)id="size1"> si Raul Cristianid="blue">( 5 aprilie 2009)id="size1">


lucrusoare de vanzare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pauza pe la subiect, e weekend, va rasfatati cu sotii si copilasii? La Pitesti ploua, coafura mea nu rezista[:D]. Am fost dimineata apoi am iesit sa-l astept pe sot sa ma ia si a venit dupa juma de ora si de la umiditate era parul meu cam varza, l-am mai redresat pe acasa cat de cat, in fine, asta e. La 4 ma duc si la machiaj, apoi bag sedinta foto. Mi-e un somn de mor si nu ma pot intinde, asa patesc mereu. M-am si trezit de la ora 5, am avut o criza cu rinita mea alergica si am bananait prin bucatarie, nu stiu cum voi rezista diseara la nunta.

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem 3 fete si un baiat, eu am cununat-o pe sora mea mijlocie, iar sora mea mica m-a cununat pe mine...iar cu jarteaua este ca si cu buchetul...mai mult de distractie
Citat:
citat din mesajul lui roxana c.
Eu numai la ore din astea intru.M-am uitat la pozele lui Dolores si am vazut poza cu jarteaua. Am vazut-o si la Mirona. Spuneti-mi si mie, ce semnificatie are ca acum 16 ani nu era( deh...io-s mai baba[:D]) Sau...in afara de faptul ca e scoasa de mire cu dintii( sau asa am vazut la cateva nunti unde am fost[:D])...are vreo semnificatie anume? Dolores, nasii vostri sunt sora si cumnatul tau, nu? Si parca spuneai ca voi ati fost nasi la sora ta mai mica. Va admir mult, faptul ca si acum sunteti apropiati( cum e normal , dealtfel) e ceva deosebit, cunosc si frati care se cearta ca chiorii cand se intalnesc, 2 matusi de-ale mele- verisoare cu mama- nu-si vb de ani de zile, s-au si batut de cateva ori- poate nu va vine sa credeti, dar e adevarat- ca sa nu mai spun ca am suferit mult din cauza asta eu, care n-am frati, dar am crescut cu verii mei...ma rog, nu intru in detalii, sunt si vecina cu verisoara-mea, ne avem bine, dar...exista si un dar...la ei prietenii sunt pe primul loc. Asta-i si cauza ptr care am vrut sa am 2 copii( eeee...acum 3[:D]), si mereu le tot repet ca-s frati si trebuie sa imparta tot, sa nu se certe( teoria-i usoara, sa pui in practica e mai greu[:D]) Si noi am fost invatati asa, dar uite ca nu conteaza numai de noi, mai conteaza si de sotii/ sotiile noastre. Angiiiiiiiiiii, unde esti? Ia pune si tu poze de la nunta, haide, fuguta[pup] Iulia ce mai face? Carlaaa....tu ce mai zici, sa stii ca nici tu nu scapi fara poze[pup]Gata, fug sa fac dus si apoi ma duc la culcare ca-s franta. Noapte buna tuturor( de fapt trebuie sa spun " buna dimineata"[:D])Roxana
align="right" id="quote2">doloresid="blue"> si [bonjovi]David Cristianid="blue"> -22.11.2006-id="blue">
"Educatia celor mici incepe cu educatia celor mari"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc,multumesc
Citat:
citat din mesajul lui aelita
scuzaaati,o sarisem pe DOLORES ! am mai vazut pozele tale de mult la fulgi,dar imi place sa le mai vad,ca tare frumoasa erai si esti !!!! mereu mi-a placut de tine !Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi .id="red">id="size2">[zana]Sofía (2ian2007) [copil]Andrés (22mai2008)
align="right" id="quote2">doloresid="blue"> si [bonjovi]David Cristianid="blue"> -22.11.2006-id="blue">
"Educatia celor mici incepe cu educatia celor mari"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici mie nu-mi vine sa cred ca sunt eu, ca am fost candva asa :)))))
Citat:
citat din mesajul lui angi_m
Doloresid="red">, tu esti in pozele alea? Esti superba, superba. Am ramas muta [olala]"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"id="size1">Angi poze"]Iulia [copil] - 3 noiembrie 2006 - Jurnal
align="right" id="quote2">doloresid="blue"> si [bonjovi]David Cristianid="blue"> -22.11.2006-id="blue">
"Educatia celor mici incepe cu educatia celor mari"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...