Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoala catolica Sf Iosif Bucuresti


Recommended Posts

Eu am inscris-o si la scoala de care apartinem, tocmai pt faptul ca nu stiam daca prindem loc acolo. Si apoi m-am dus cu o cerere sa o scoaa de pe lista si asta a fost. Eu nu as risca sa ramana pe dinafara. Mada, un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004 si cu Rares Daniel 19 dec 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

referitor la intrebarea Laurei cu temele si disciplina, depinde mult de invatatoare. Fi-miu de ex. are noroc [:D] de teme putine. In maxim o ora a terminat cu totul. In vacanta nu a avut decat de citit Harap-Alb. Un coleg dintr-o clasa paralela are in schimb teme la greu. De pedepse, ce sa spun... al meu a fost amenintat cu scaderea notei la purtare, asta se intampla prin clasa I-a, cand facea tot felul de nebunii. Nu stiu ce va fi mai departe, din clasa a 5-a, vom trai si vom vedea [:D] Ingrid si Cristi 9 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sa fiu sincera si am sa recunosc ca intrebarea era "cu adresa". Citeam anul trecut subiectul 'copii de cl I", pt ca vroiam sa vad ce ne asteapta si pe noi anul asta , si nu odata imi venea mie sa plang cand citeam ce povestea Mada despre adaptarea fetitei ei la scoala.
'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, eu am inteles ce ai scris tu. De asta i-am sugerat sa citesca subiectele mai vechi. Eu cand am inscris fata nu am avut ce sa citesc si am tot cautat. Cu ingriden am mai vorbit pe pm, dar la noi a fost foarte diferit. Mada, un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004 si cu Rares Daniel 19 dec 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am banuit ca nu e la catolica de aia te-am intrebat la care e. Rares e la 129. O ducem cu masina, de regula eu, ca e in drumul meu. Fac 4 min ca o iau pe stradute. Dar uneori si tati (cand sunt prea obosita sa ma mobilizez}. Dar am vecini pe scara care se duc pe jos, am obs ca pe la 7,15 pleaca (cu 2 mijloace de transport) Mada, un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004 si cu Rares Daniel 19 dec 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...