Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoala catolica Sf Iosif Bucuresti


Recommended Posts

Imi pare rau pentru eli05! Cred ca a fost un moment nepotrivit! Noi chiar ne-am transferat la aceasta scoala (probabil dupa plecarea lor) si ne-a placut. Mi-am transferat copilul de la o scoala de fite din sect 4 si am ajuns in clasa inv Jitaru Petronela. Spre deosebire de inv de la care am plecat, d-ra a lucrat cu noi peste programul ei (fara a o plati !!!! si fara a-i cere acest lucru!). A simtit ca intampinam dificultati si a lucrat suplimentar, ceea ce inv de la care am plecat nu facea fara bani.

Sunt multumita de scoala si ma felicit ca am decis sa-mi transfer copilul aici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

parerea mea e ca e mai ok scoala 97.Am baiatul acolo.Am avut fetita la Scoala catolica si am mutat-o.Sunt tot felul de lucruri ciudate acolo.Daca spui ca nu-ti convine ceva ti se spune sa pleci.

Buna,

Stiu ca e un post mai vechi dar citeam toate paginile..poti detalia la ce te referi cand ai zis ca daca ai o alta parerea ti se spune sa pleci?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la ora 8 incepe programul. Clasele a 3-a si a 4-a invata dupa-amiaza (ni s-a spus asta la primul "interviu"). Noi, clasa a 3-a fiind, am avut noroc de o sala de clasa libera si am ramas tot dimineata. Ingrid si Cristi 9 ani

Buna,

Acum dupa atatia ani ne poti detalia si cum e in clasele mai mari ?

Ma refer de la a 5 a in sus.....

Copii tai sunt in ce clasa acum?

Eu doresc sa mut fetita, si incercam sa gasec cat mai multe informatii...

Nici noi nu suntem catolici, am facut gradinita la ei insa....Maria Ward..... Dupa care in clasele 1-5 am mers la o scoala mai aproape de noi....insa acum vreau sa o mut....in scoala nu se face deloc carte....e totul o delasare....

Oscilam intre 79,97 si aici....

Multumesc,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...