Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (68)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata ! Oooooo,CARMEN E , ai revenit pintre noi[pup][flo].Cu noi...da,erau probleme,le-am rezolvat...am divortat[:D]. LORA,LAURA - concediu placut,sa va distrati,sa va odihniti ,sa veniti acasa cu forte proaspete si cu amintiri frumoase[pup][pup] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Multumim! [pup] N-ati scapat de mine...haideti la facut bagaje, ca eu deja m-am saturat! Plecam pe la amiaza ori dupa-amiaza..nu stiu sigur cand. Va pup si ne vedem pe 14. [pup] Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Poftiti la o [cafea] ca de mult nu v-am mai servit [:D] Bravo doamnelor pentru concediu!S-aveti vreme superba, cheltuiala putina si distractie maxima [pk] Pentru noi, cele ramase at home, weekend placut si vreme frumoasa pentru petrecanie.S-ar parea ca e cam ultimul, ca urmatorul ne pregatim de gradinita/scoala [:)] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, Laura, merci de urarile anticipate! Lora draguta si atenta ca de obicei. Fain ca plecati in gasca, sigur o sa va simtiti bine. Va doresc in plus un drum bun, copilasi linistiti si o vacanta fara prob. de sanatate! Sa faceti multe poze si sa va relaxati! pupici CarmenE, da uite asa cu Lara noastra - totul s-a terminat insa cu bine, slava Domnului. Si noi vom pleca in Grecia sapt. viitoare. weekendul trecut am fost in Delta, a fost f. frumos, doar ca Annika a tot avut febra mititica. Acum suntem bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, da' ce de lume! [pup] CarmenE, bine-ai mai venit pe la noi! Ziceai ceva de niste schimbari la serviciu? Sper ca esti bine si ca schimbarile au fost in bine! Eu sunt cam zombi, azi noapte nu prea am dormit, Stefan a avut febra, chiar nu stiu care ar fi cauza ... am reusit spre dimineata sa i-o scad abia. Asa ca de abia astept sa ma culc, maine sa ma trezesc tarziu si sa ma odihnesc. Ati fost la deschiderea mall-ului? Poate asta o sa aiba mai mult noroc decat cel asa-zis mall de la piata. Am si eu o nedumerire - ca mi-am adus aminte. Am trecut azi prin parc si eram curioasa sa vad fantana cantatoare, in schimb am vazut o suprafata betonata. Atat au fost in stare sa faca? [:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Cristina sanatate lui Stefan,cand ma gandesc ca de acum iar vin racelile...off,poate anul asta va fi mai bine!Am trecut si eu intr-o zi prin parc sa vad fantana aia si am patit la fel ca tine [:)] Alexa la fel ca si Carmen,sincer,nu am inteles nimic.Voi v-ati reimpacat? Adriana vad ca si voi v-ati luptat cu febra,bine ca a trecut ...sanatate micutei! fuggg.. o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, las' ca trecem noi de raceli, oricum sunt mai marisori si ei, trec mai repede peste raceli. Da' noi tot ne panicam [bang], eu cel putin cand am vazut ca arde tare mi-a sarit somnul de tot si n-am putut sa adorm pana nu l-am adus la o temperatura normala, asta este! Wk placut sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...