Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (68)


Recommended Posts

Buna seara. Dana poze de la munte trebuie sa mai recuperez de la altii, ca noi am facut putine[:D]( s-au terminat acumulatorii si pe cei de schimb i-am gasit acasa[bang][alcool]). Iti dai seama ce bagaj am avut[bang] Fetelor multumim inca o data de urari.[pup][pup] cosminiq noi am folosit anul trecut vaccinul homeopat si a fost bun - adica s-a cunoscut. Eu tratez fetele destul de mult cu homeopate.[:D] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-a atras atentia mesajul lui Cosminiq - Cosminiq, am inteles eu bine? baietelul tau are are 27 kg? Lara la 4 ani are 16,5kg - nu am cautat niciodata in tabele sa vad cam cat ar trebui sa aiba, desi ea e mai slabuta si nu se prea omoara cu mancarea, acum insa m-a surprins diferenta - am cautat si am dat de tabelul asta reclama/modules.php?name=Grafice Noi suntem in grafic Si pt. intarirea imunutatii ii dau din cand in cand, in general dupa o raceala - Sirop cu Echinaceea de la ImunoKid
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, la multi ani! La fel si pentru Ana Lunei! Din nou! Avem sarbatoriti in continuu [:D]! Adriana, la multi ani si tie pentru maine! Nu am reusit sa intru pe site-ul dat de tine da' eu nu prea am incredere in graficele astea. Niciodata nu le-am consultat sa vad daca noi suntem in grafic. Important era sa fie sanatos Stefan si sa se alimenteze cum trebuie. Are vreo 20 de kg, in conditiile in care intre el si Cosmin sunt sase luni si vreo sapte kg nu mi se pare o diferenta asa mare. Tine mai mult de conformatia fiecaruia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...