Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (68)


Recommended Posts

Si uite cite te invata nevasta…. Nevasta te invata despre fericire: sa te duci la ma-ta! Sigur se bucura cand te vede Nevasta te invata despre nudism: plec de aici si te las in curul gol Nevasta te invata despre nulitate: tu fara mine esti un nimeni Nevasta te invata despre procreere: eu te-am facut.. barbat Nevasta te invata despre mobilitate: ce-ti fug ochii dupa curu lu’ aia Nevasta te invata despre otet: ce acra poate fi ma-ta! Nevasta te invata despre juramant: zi sa mori tu ca n-ai baut nimic? Nevasta te invata despre munca in exces: cam multe sedinte peste program ai tu… Nevasta te invata despre transformare: cand te-am luat erai slab ca o aschie, acum esti gras ca un porc Nevasta te invata despre ratiune: cand iti vine sa ma inseli, sa te gandesti bine la ce pierzi Nevasta te invata despre dictie: vorbesti exact ca ma-ta Nevasta te invata despre sarbatori: vezi ca vine ziua mea, poate nu-mi cumperi ceva iar am tras un ochi prin alta parte,am ras si m-am gandit si pe la voi[:D][:D][:D] carmen si stefiiiiii http://family.webshots.com/photo/2673525300101502053UIFmhy?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare. Multumesc frumos pt urari la toate fetele. Acum ne-am adunat si noi pe acasa[:D] Pupici. 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Adriana La multi ani! si multa sanatate.[pup][flo] Dana se pare ca nu mai ajung sa organizez nimik. Ne auzim la un tel.[pup] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!! sa stiti ca am probleme cu acest site,habar n-am!!!!dar nu ma lasa sa deschid deloc,fiecare pag in parte o deschid in alta fereastra,e nebun calculatorul ,ca in rest stau pe net si nu am prb cu alte site-uri,ceva e la mijloc????[bang][bang] asa ca va urez un wek cat mai frumos,noi fugim la suceava la o mare petrecere in familie,cu nasii si ne auzim pe luni. LA MULTI ANI ADRIANA!!!!!!sa fi fericita si iubita de cei dragi[pup][pup] carmen si stefiiii[pup][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!! sa stiti ca am probleme cu acest site,habar n-am!!!!dar nu ma lasa sa deschid deloc,fiecare pag in parte o deschid in alta fereastra,e nebun calculatorul ,ca in rest stau pe net si nu am prb cu alte site-uri,ceva e la mijloc????[bang][bang] asa ca va urez un wek cat mai frumos,noi fugim la suceava la o mare petrecere in familie,cu nasii si ne auzim pe luni. LA MULTI ANI ADRIANA!!!!!!sa fi fericita si iubita de cei dragi[pup][pup] carmen si stefiiii[pup][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac fetele? Se pregatesc de scoala/gradinita? Vroiam sa-i urez lui Criss bafta multa Andradei, cred ca ea e singura care intra in clasa 1, nu? Tot stau si ma framant, cei de la gradinita l-au pus pe Stefan la grupa mare. Prima data am zis ca e o greseala, apoi, vorbind cu cineva de acolo mi-a zis ca e prea mare la 7 ani si 7 luni sa intre in clasa 1, asta daca vroiam sa intre din nou la grupa mijlocie. Asa, direct la grupa mare ... mai are doi ani si intra la scoala, parca mi se pare prea repede. Va avea 6 ani si 7 luni cand va intra in clasa 1. Unele persoane mi-au zis ca il grabesc, ca e prea mic. Si eu, fiind nascuta in ianuarie, am intrat tot la 6 ani si 8 luni la scoala si mereu eram cea mai mica. N-as putea spune ca m-a deranjat foarte tare, fiind fata, ma gandesc ca poate pe el o sa-l afecteze in vreun fel, avand in vedere ca oricum baietii se maturizeaza mai greu ca fetele. Oare am facut bine ca l-am lasat la grupa mare?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata Criss LA MULTI ANI!Andradei,sa fie sanatoasa !!!Mult succes in noul an scolar,cred ca aveti emotii...dar o sa fie bine! [pup] scuze de intarziere [asia] Cristina eu cred ca-ti faci prea multe probleme,eu l-as lasa la gr mare,pe Paul l-am dat de fix 7 ani,ca el e nascut in sept,dar chiar daca nu avea varsta,tot asa il dadeam o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...