Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

FETELOR, nu mai pot daca n-o strig aici! o prietena de suflet a facut fiv luna asta si la punctie i-au zis ca nu are ovocite, se sparsesera foliculii! ce credeti??????? e gravida! beta pozitiv! a ramas chiar inainte de punctie natural! Dumnezeu e mare![flo][flo][flo]
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
FETELOR, nu mai pot daca n-o strig aici! o prietena de suflet a facut fiv luna asta si la punctie i-au zis ca nu are ovocite, se sparsesera foliculii! ce credeti??????? e gravida! beta pozitiv! a ramas chiar inainte de punctie natural! Dumnezeu e mare![flo][flo][flo]
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
ariadna,am vorbit si eu azi cu prietena asta a ta...ca e si a mea[:D]...si e o minune ce li se intampla!!!! si eu am fost uluita insa sunt extrem de fericita pentru ei amandoi...ca-mi sunt tare dragi. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, fete dragute ! adrianaady - endometrul meu bucuclas a fost astazi de 7,8 in cea mai mare parte. sper sa mai creasca pana duminica. Iulia- la ce ora ai fost astazi ? ai parul negru , esti slabuta si ai stat pe canapeaua de la masa cu bomboane ? daca da, am vrut sa vorbesc cu tine dar...nu am indraznit [:D] stai linistita, nu se vor sparge foliculii ! cand faci pregnylul? endometrul e super si estradiolul la fel ! joi mai mergi ? adriana33 - [flo] catalina - pup fata saritoare si pe micuta marea minune Anastasia eu sunt cam ametita, am tensiunea mica si dureri de cap...si de burtica. sper sa-mi treaca pana la FET. si...vreau o parere de la voi. pe 28 am FET iar pe 4 dec ar trebui sa plecam la Milano. credeti ca ar trebui sa renunt ? dl dr a spus ca nu ar fi nicio problema daca zbor cu avionul dar... Ingeras- multumesc ! georgia-[pup] pupici tuturor ! Sarrah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu sarah nu ne-am vazut astazi eu intarziata[testoasa] cum sunt de obicei nici nu m-am asezat pe canapea, am urcat direct la eco. Ai vazut ca endometrul a luat startul in marea cursa? sigur iese invingator de data asta am primit si eu indicatiile de ultima ora estradiol 4406 si progesteron 0,8 azi ultima doza de 50 puregon si maine pregnyl. Punctia vineri la 36 ore de la pregnyl. sigur voi pierde o parte din foliculi mai ales pe cei care azi erau de 29 si 30 mm [bang] joi nu mai merg la clinica o sa ajung vineri si sper ca n-o sa mai intarzii[:D] despre milano...ce sa zic... daca e pt shopping eu l-as amana[pup] iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sarrah
salutare, fete dragute ! adrianaady - endometrul meu bucuclas a fost astazi de 7,8 in cea mai mare parte. sper sa mai creasca pana duminica. [b]adriana33 - [flo] si...vreau o parere de la voi. pe 28 am FET iar pe 4 dec ar trebui sa plecam la Milano. credeti ca ar trebui sa renunt ? dl dr a spus ca nu ar fi nicio problema daca zbor cu avionul dar... pupici tuturor ! Sarrah
ai vazut? [pk] sper ca te-ai relaxat! zboara linistita, iti prinde bine o iesire![flo]
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
FETELOR, nu mai pot daca n-o strig aici! o prietena de suflet a facut fiv luna asta si la punctie i-au zis ca nu are ovocite, se sparsesera foliculii! ce credeti??????? e gravida! beta pozitiv! a ramas chiar inainte de punctie natural! Dumnezeu e mare![flo][flo][flo]
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
ariadna,am vorbit si eu azi cu prietena asta a ta...ca e si a mea[:D]...si e o minune ce li se intampla!!!! si eu am fost uluita insa sunt extrem de fericita pentru ei amandoi...ca-mi sunt tare dragi. ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
este ceva extraordinar ce i se intampla! este o adevarata minune![:)] ma bucur enorm pentru ea!
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...