Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cata, ma bucur ca tatal tau e bine. Te-am sunat ieri sa te intreb, dar aveai tel inchis [:D] Usor, usor, incepem sa crestem... 24.04 la 14 DPO 35.68 la 15 DPO 62.94 la 16 DPO Incepem sa speram. M-am lasat de fumat. Rugati-va pentru noi, poate da Dumnezeu sa fie bine. Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 4 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aristica, de cand mi-a iesit testul poz: clexane 0.4 4 Magne B6 1 Femibion 1 Aspenter 2 No spa forte 1 Acid folic si de azi intru si pe Pregnyl Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 4 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, si mi-am mai adus aminte sa va spun ceva. Testul de sarcina de dimineata facut aseara era ff clar, aproape aceeasi intensitate liniutzele, iar azi dimineata linia de test f slaba. M-am speriat, evident ca eram sigura ca a scazut beta. Deci nu va luati dupa intensitatea testelor. Important este sa apara II. Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 4 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...