Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

vin si eu nu cu vesti f bune ...as putea spune chiar proaste sambata ce a trecut am implinit 1 sapt de la oprirea procedurii FIV ..din pacate cm-ul meu a venit cu 4 zile mai devreme decat era preconizat...ceea ce a schimbat radical datele problemei bafta multa celor ce sunt in focuri ...
Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca imi pare tare rau pentru sora ta...sigur dr D are o rezolvare la toate problemele astea ale noastre georgia capul sus si vezi partea plina a paharului, vei deschide anul 2011 la gravideala [flo] ingeras acum e foarte important sa gandesti pozitiv , poate e prea devreme sa vada ceva, bhcg e in crestere? ce dr ti-a recomandat pregnyl pentru sustinere? incearca s-o rogi pe cristina sa-ti faca rost. am vazut in lista lor de preturi ca administrarea de pregnyl e 50 lei. sigur te va ajuta. cata, ady[pup] iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulia_1977
anca imi pare tare rau pentru sora ta...sigur dr D are o rezolvare la toate problemele astea ale noastre georgia capul sus si vezi partea plina a paharului, vei deschide anul 2011 la gravideala [flo] ingeras acum e foarte important sa gandesti pozitiv , poate e prea devreme sa vada ceva, bhcg e in crestere? ce dr ti-a recomandat pregnyl pentru sustinere? incearca s-o rogi pe cristina sa-ti faca rost. am vazut in lista lor de preturi ca administrarea de pregnyl e 50 lei. sigur te va ajuta. cata, ady[pup] iulia
Tutunaru mi-a prescris (de fapt el mi-a spus sa iau din mom in care vad ca e intrauterina, dar eu am facut pe riscul meu inainte). O sa vedem joi, oricum pana atunci nu tb sa mai fac. El mi-a spus sa nu ma ingrijorez inca, daca nu se vede joi, atunci e nashpa... Ingeras, mami de Maya Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu... 4 sarcini pierdute 5-8 sapt 1 extrauterina 1 FIV nereusit (6 blasto AA)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rock , poate e tardiv dar acuma am vazut prin ce incercare grea treci. Vreau sa-ti spun ca si eu am pierdut luna trecuta un baietel, la 18 saptamani, obtinut greu dupa 6 fivuri .Deocamdata nu stiu cauza opririi in evolutie .Am facut avortul la Sp Polizu si in afara de faptul ca nu e lux , pot spune ca profesional au fost mai mult decat ok.Eu am avut ceva probleme de la o placenta aproape previa dar au fost pe faza si am ramas intreaga. Despre varsta , te rog nu te gandi la asta ,eu am 43 de ani si cu toata suferinta prin care am trecut ma pregatesc sa o iau de la capat. Multa sanatate si nu-ti pierde speranta ! Trebuie sa reusim .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ingeras [pup] te asteptam joi cu vesti bune , o sa vezi ca o sa fie bine !!! georgia [pup] teli imi pare tare,tare rau,sa mergi inainte cu speranta ca se poate! Daca nu iti este greu poti sa-mi spui care este tratamentul norocos dupa 6 incercari? Multumesc. MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot,ATPO pozitivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...