Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma alatur si eu [majoreta][majoreta][majoreta][berest]HAI ROMANIA!!!id="size3">[berest][majoreta][majoreta][majoreta].Dar ca o parere proprie,destul de slab meciul.Imi place Razvan Lucescu,dar...nu prea jucam mare lucru.Cateva ocazii asa,mai mult datorita imobilitatii fundasilor austrieci...

Crig id="red">felicitari!!!Bem,bem si de la tine!Si bafta la condus,fara incidente!!![flo]

Dany id="red">[pup] sa nu se lipeasca raceala!O fi fost ceva asa in atmosfera...

Cryna id="red">[pup]!

Fetele merg sa vad si eu meciul si apoi la nani.Maine sunt invoita,da?Ne vedem vineri,[pup] dulce!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fete![bum][bum][bum][bum]trezirea [batetoba][batetoba]cafeaua va asteapta [cafea][cafea][cafea][cafea], si ceiucul [pahar][pahar] si o gustarica [papica][papica][papica] asa ca dimineata cand trebuie sa mancam ca regii .[:)]

 

Eu am fost si azi matinala , si harnicuta , am pus sa faco ciorbica de fasole uscata cu costita ....asa ca mai inkolo va invit la masa[pofta].

 

Nicoll, d c e invoita azi , ce face , ca nu mai retin? Dar daca ea zice , bine fie o invoim [pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> si de la mine!

 

Multam fain Danyid="purple"> pt. festinul de dimineata [pup]. Mmmmm, yami-yam ce gatesti tu acolo [pofta]... in mod sigur apar la masa [yum]... [:D]...

 

Nicollid="purple">, are mult de treaba la servici si nu va reusi sa intre azi... deci, o invoim [pup]. Servici usor!

 

Multam inc-odata, pt. ca mi-ati ascultat ieri problemuta si nu m-ati fugarit [:D] de pe icisa... io, asa sunt cand intru in panica [:D]... cer pareri peste pareri [asia]... hmmmhhh, mai ales ca, il stiu in stare pe "ex" de a nu-mi mai aduce baiatul inapoi, doar o facut destule amenintari pe tema asta [:-@]... Mno, amu stiu ce am de facut si ce sa-i zic cand m-o interpela din nou in legatura cu cererea lui... si gata [:D]. Scuze de deranj [pup]. Multam [flo].

 

 

Ma duc sa caut si horoscopul de azi [:D]... revin...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Horoscopul pt. azi, 10.09.2009:

 

- "Sunteti hotarat sa rezolvati o problema financiara care va sacaie de mai multa vreme. Daca vi se propune sa va asociati intr-o afacere, va sfatuim sa nu ezitati. Cu putin efort si riscuri minime, puteti sa redresati bugetul familiei destul de repede. Tineti cont si de parerea partenerului de viata!" - "Pe parcursul acestei zile primiti vesti bune despre aprobarile pe care le asteptati sau aveti parte de un castig important din punct de vedere financiar. Acordati o mai mare atentiei formei fizice si incercati sa va mentineti tonusul. Inceperea unei diete ar putea avea un succes garantat, daca sunteti hotarati." - "Ai motive de sarbatorit, pentru ca ai ajuns la capatul unui proiect care s-a soldat cu o victorie sau chiar cu o recompensa in bani. Daca tot ai ceva bani in plus, simti nevoia unui bonus, si acesta poate declansa o tura prin magazine pentru a-ti cumpara ceva de sezon sau o petrecere ad-hoc, alaturi de prieteni, pentru ca vrei sa imparti bucuria cu cei dragi. Sansa e de partea ta si poti fi rasplatit din belsug pentru eforturile tale." - "Nu trebuie sa crezi chiar tot ceea ce vei auzi astazi. Ba, mai mult, fa si singur(a) o cercetare pentru a separa ceea ce este adevarat de ceea ce este fals. Faptele vorbesc de la sine, asa ca e bine sa te iei dupa ele. Dragostea si romantismul se arata a fi prielnice, insa va trebui sa ai grija ca evenimentele din viata personala sau starea emotionala generala sa nu-ti influenteze deciziile." - "Activitatile sociale vor fi prioritare pentru tine in aceasta zi; te-ai putea intalni cu prietenii sau ai putea iesi la un club. Discutiile cu cei din jur te relaxeaza; atentie totusi sa nu fii prea pisalog, deoarece ai putea deranja pe cineva. Pop_ularitatea de care te bucuri te va ajuta sa depasesti cu bine aceasta situatie. Cineva din familie iti va da un sfat, de care n-ar fi rau sa tii cont." - "Munca si cariera sunt punctele principale pe care te concentrezi azi. Ai sansa sa iei cele mai bune decizii; alegerile clare si practice sunt ale tale. Esti foarte practic in aceasta perioada, iar evenimentele de acum au un efect indelung asupra directiei tale in viata.Vrei sa te desprinzi de vechile tipare sau obiceiuri si sa incerci neconventionalul. Cauti lucruri noi si experimentezi mereu. Cariera ta se afla pe calea cea buna, ambitia si indarjirea ta spunandu-si pe deplin cuvantul. Este timpul sa mergi inainte pe mai multe planuri in viata ta." - "Vei nevoit/a sa acorzi o a doua sansa unui prieten, desi o parte din tine vrea sa mearga mai departe. Este totusi de datoria ta sa te asiguri ca nu arunci la gunoi o prietenie valoroasa. Mereu sa acorzi cui merita o a doua sansa." - "La sfarsit de luna vei primi o suma de bani, o prima pentru eforturile tale. Mai mult decat atat, seful tau te va lauda in fata intregii echipe si te va da drept un exemplu bun."id="purple">

 

 

[pup] la toate sirenele si s-aveti o zi cat mai buna si mai placuta! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hellooooo... ati disparut sau nu reusiti sa accesati forumul?!? Mie, abia acum imi merge forumul... pan'amu, nu reuseam sa trec de prima pagina [:(]... mno, lucrarile admin-ilor... poate 'or termina ei odata si-odata [:D]...

 

Ce mai faceti, ce mai ziceti?

 

Io, am hranit poporul, poznasul face amiaza [nani]... amu, butonez oleaca pe aici [:D], ca nu prea mi-e foame... am ciugulit cate ceva pe ici pe colo... si, poate ma duc sa-mi fac un capuccino mai acus... sau sa ma culc oleaca [:D]... ca, nu prea am reusit sa dorm chiar atat de bine as-noapte [:(]... si amu, am o stare bleaga, tampa, nasparlie [|)]... si-s cam aiurita si fara chef de nik [:(]... eh, o sa treaca si asta [:)]...

 

 

Va [pup] pe toate si va doresc o dupa-amiaza placuta, o seara frumoasa si o noapte cu vise linistite! [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e mai greu cu scrisul... si vad ca si dc merge f. greu... parca nu-mi intru in ritm nici cu ce am de lucru, nici cu copiii [bang]

Trece ziua si nu stiu ce am facut...

Umblu sa mai iau Elenei una=alta pentru gradi... Azi trebuie sa ajung la doctor cu copiii ca Mihai a racit... sa vedem ce si cum... si daca au luat-o si fratii [:D]

Maine trebuie sa ajung si eu la un control de rutina...

Deci umblu... de-aia trece ziua si nu stiu cand s-a dus [:D]

 

Mihaelaid="red"> bravo... bine ca ai terminat cu dentistul

 

Andaniiid="red"> succes cu dansurile... tinem pumnii la concurs.

Si ma bucur ca sotul e mai bine. Sanatate multa.

 

Danyid="red"> [pup]

 

Crynaid="red"> [flo] sa mai treaca supararea... tinem pumnii sa rezolvi cat mai usor situatia...

 

Crigid="red"> felicitari pt. permis... si sa nu-l dai niciodata [:D] Iar acu' sa pui mana sa conduci cat mai des posibil...

 

nicollid="red"> bafta la munci... sa mai le linisteasca lucrurile, sa respir si tu un pic.

 

[pup] sa aveti o dupa-amiza frumoasa.

 

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] asa imi vine sa fac , din cauza forumului ...de dimineata incerc sa intru si pace ...abia acum a reusit [pk]...

 

Cryna, sper ca ai facut si tu amiaza [:D] langa Robert![flo]

 

Ely , deci asa zici favoritul meu e racit mititelul ...poate ca nu au luat si ceilati [flo]multa sanatate .Vreau sa spun ca era o aglomeratie la policlinica , era plin de mammici cu copii, ma gandesc ca eu nevoie de avize ,scutiri ...etc ...ca tot incepe scoala.[pup]

 

 

Ma duca sa platesc intretinerea ....am ceva finante ca mi-a iesit treaba de care va ziceam cu ceva timp in urma , dar asa cum au venit asa se duc , aveama ceva datorii....eh ..eu sa fiu sanatoasa [pk]

 

sper sa mai pot intra .

 

Ce cadou sa ii iau eu lui Razvan ? Face 3 ani pe 16 .Ma uitasem la un laptop pt . copii ....ce ziceti /

 

[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...