Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

Ne-am returnat de la doctor intr-un final... ce aglomeratie era acola [bang] Vai de capul lui... si asistenta in concediu...

Mihai e doar racit... sirop de tuse cateva zile... ceva picaturi in nas... de-astea usoare [:D]

Ceilalti doi sunt bine [:)]

 

Danyid="red"> daca n-are laptop, eu zic ca-i ok cadoul... ai grija sa fie intr-o limba mai cunoscuta [:D] ... Elena avea unul in spaniola si ne cam prindeam urechile [:D] ... daca n-am fost atenti cand l-am luat [bang]

Ma bucur ca ti-au iesit pasentele [:D] ... si la noi vin si se duc banii... habar n-am pe ce... teoretic ar fi destui, ar si ramane... dar cum facem ca dupa 2 sapt. iar ne trezim fara [:D]

 

[pup] fug sa mai fac una alta si pe urma sa culc trupa... sa stau si eu cu burta-n sus [:D] ... ne-a facut soacra sarmale si am mancat pana m-am umflat [:D]

 

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

'Neata!id="red">

 

[q] [q] [q] Nu merge forumul cu Explorer-ul [bang] [bang] [bang]... mey, e o reclama maaareee in susul paginii, e noua, de ieri cred [:D]... si, banui ca aia o fi cauza, de nu merge forumul cu Explorer-ul... cu Opera merge bine dar, Opera am pe calculatorul lui frate-miu... pe al meu am Explorer... iar, amu fac si eu o "chestie" citita pe la membrele care au postat ieri la "Anunturi tehnice": deschid totul in "new tab", orice paginuta de forum in alta fereastra [bang]... moamaaa, ce naspa e [xx(]... offf, poate remediaza admin-ii cumva problema asta pan' la urma...

 

Elyid="purple">, multam fain [pup] de incurajare. Si eu sper sa rezlov cu bine problemuta... na, cum am mai zis, nici nu merita "ex"-ul sa-i dau baiatul dar, si mai grav e, presimtirea mea (intuitia) ca daca-l scap pe mana lui, e bun dus [soc]... avand in vedere amenintarile facute de "ex" in trecut [xx(]... mno, 'om vedea pan' la urma ce si cum se va intampla... multam de suport [floare3].

Si, multa sanatate lui Mihai [grup]! Sa scape cat mai repede de raceala [pup]. Si, multa bafta sa nu ia si ceilalti din trupa.

 

Danyid="purple">, si io zic ca-i fain laptop-ul drept cadou [cool]... numai ca, cum zicea si Elyid="purple">, sa te uiti bine si la limba in care este dar, si la varsta pt. care este laptop-ul. Succes la cumparaturi [pup].

 

Si, hai sa va las macar [cafea] -luta, ca alt mesaj nu cred ca voi mai scrie pana nu remediaza admin-ii problema forumului... sa vaz daca reusesc a-l trimite pe asta macar [:D]...

Deci, poftiti la [cafea], [cit], [pepsi], [papica], un [pahar] cu ce doriti voi, o [bere], un [cheers], iar o [papica]!!! Si, un [pup] dulce la toate! S-aveti o zi buna si frumoasa! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

Dupa lupte seculare cu forumul , reusuesc intr-un final apoteotic sa si scriu ...acuma sa sper ca il si trimite....

 

Mersi de cafea Cryna !

 

Ely, sanatate lui Mihai !

 

Multumesc de sfatul in legatura cu cadoul lui Razvi , dar sa vad daca mai ma bani ca ieri mi-am luat blujeans ,....si o percehe de pantofi , ca erau redusi ....da, laptopul este pt 3-7 ani si este in limba romana si are 17 activiatti, cifre,, numere, litere, inclusiv niste melodii ce pot fi compuse ....taica-su a zis ca sa ii iau un pirin si u lant sa il lege undeva ca numai prostii face .....acum e la tara si cica foloseste toata apa ziua , iar seara cand vrea tatie sa ude , apa ioc ....abia astept sa vina duminica , luni al meu e ....

 

CE SA VA MAI ZIC , FETELE DE LA CAPITLA AZI ESTE LA FASHIONHOUSE REDUCERE DE PANA LA 90 % , PLUS CA SUNT SI TOMBOLE LA FIECARE ORA SI E DESCHIS PANA LA 12.00 NOAPTEA .

 

VA PUPACESC PE TOATE SI SPER SA SE REMEDIEZE CAT MAI REPEDE MERSUL DC -ULUI.

 

scuze ca am scris si cu litere mari dar nu mai schimb ....

 

acuma doamne ajuta sa il trimit

 

pupici maximi //nu merg emoticoanele

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Yupiii [bis]... merge forumul [pk]... si, a anuntat si admin-ul la sectiunea "anunturi tehnice" ca au remediat problema [:)]...

 

Hi, hi, hi Danyid="purple">... tare poznas Razvan al tau [:)]. E fain laptop-ul dar, daca nu-ti mai ajung banii [:D], sigur o sa gasesti tu altceva de luat pt. cadou [pup]. Hmmmhhh, zici ca pe 16 septembrie face anii? Pai, e in aceeasi zi cu frate-miu [:D]... facem "party" atunci si tu si io [:D]... ah, si e fecioras ca Robert [8D]... distractie multa luni, cand va fi al tau [pk].

 

Mno, amu, haideti sirenelor la sporovaiala [:-@]... sa dati tare din innotatoare [:D] cat ma duc sa mananc si eu [:D]... ca, abia acuma m-o razbit foamea [:D]... daca doreste cineva o farfurie de bors cu carnita si costita de purcel si ardei iuti [pofta], il invit la masa: [yum] pofta buna [papica]! V-am [pup] -at... [fuga]...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hia] Babyid="purple">! Treci la sporovait!!! Ca-i cam saracuta baltuta noastra in ultima vreme [:D]. Deci, iesi la interval cu innotatoarele! [pup]

 

Io, amu, ma retrag de pe icisa in seara asta [:D]... va [pup] pe toate si va doresc o noapte cu vise frumoase [olala]. Noapte buna [nani]! Pe maine! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu puteam sa nu zic si eu Noapte buna! ca Buna ziua! nicio sansa...

Azi am trebaluit toata ziua ca mai imbatrani serifu cu un an si maine se anunta musafiri asa ca mai una, alta de-ale gurii, tortul pe jumatate ca numai maine-l gat ca-s [striptis] la frigider si crema diplomat si ea, apoi mai un sters si-un calcat de perdele ca ma apucara si curateniile nu de alta, dar vreo 2 saptamani de la inceperea scolii voi avea cam mult de lucru si perdelele mele erau cam mocicoshe(am eu fixul asta cu perdelele de le spal barem o data pe luna), mai o faianta, mai o usa si iaca fu seara...

Baby, bine ai revenit in baltuta!

 

Va [pup]si ne citim cand prind un pic de timp, poate la o pauza de cafea.

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]

 

lucru de mana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> sirenelor! Haideti la [cafea] -luta de sambata! Am muuultaaa dupa mine... doriti sau nu?!?

 

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

Mihaid="purple">, mult spor la treburi harnicuto [;)]. Si, [s] "La multi ani!"id="red"> sotului si de la noi [flo2]. Yami-yam tortuletul [pofta]. Un party fain [disco] va doresc! Si, sa ai servici usor. Asa-i, e cam brambureala [:D] multicica in primele saptamani de scoala... pan' se aseaza toate pe fagasul lor [;)].

 

 

[pup] la toata balta... o sambata frumoasa si un weekend placut! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...