Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[hopsieu]

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))] Danyid="purple">, multam de glume [pk]... [pup].

Eh, si sper sa am spor la treburi [:D]... ca, am mancarea pe foc [yami]... meniul pranzului de azi e cam asa:

 

- pt. copii: piure de cartofi cu ficatei, desert - fructe: mere, nectarine, pepene [pofta]... si un [pepsi] rece

- pt. adulti: piure de cartofi cu carnita de purcel si pui facuta in sos de bulion (ceapa, usturoi, verdeturi, morcov...) si o salata de varza verde [pofta]... iar, desert: pepene [:D]... basca un [pahar] de suc sau bere rece [bere]

 

Cine are pofte [:D], e invitat la masa [yum]. Pofta buna [papica]!

 

[fuga] inapoi la bucatarie... [pup] la toate si o zi buna! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ihi Danyid="purple"> [:D]... yami-yam si ce gatesti tu [pofta]... am mai mancat si noi asa dar, amu fac doar pt. copilasi [:D] felul asta de mancare... pt. noi am zis ce fac [;)]... iar, salata... mama nu mananca, nici nu poate si nici nu are voie... iar, Robert se infinge in a noastra [:-)))]... mananca salata de varza verde ca un spart [pofta]... [cool].

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

[hopsieu] Sper sa-mi fie iertata lunga absenta de pe forum.

Am intrat sa va doresc o prima zi de gradi/scoala cat mai frumoasa.

Sper ca sunteti bine, toate. Va pup cu drag, poate de luni incolo voi fi mai libera, Narcisa id="green">merge la gradi...

O duminica frumoasa![flo]

 

Xandrinne si ale ei Raluca (03.08.1997), Narcisa (21.09.2006) si Diana (24.09.2008)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[si-eu]

 

Danyid="purple">, te suparasi [:D] pe mine... cumva [:D]? [pup]

 

Xandrinneid="purple">, bine ai revenit prin baltuta [flo]... succes mult Narcisei in primaid="green"> ei zi de gradinita [pup] & [grup]... si Ralucai ii dorim succes mare la inceput de an scolar [pup] & [:)]... si, te mai asteptam pe la noi [;)].

 

 

O zi faina in continuare la toate pestoaicele! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar azi ati scris ceva [:D]

 

Eu cu treaba prin casa... ce daca e duminica [:D]

Maine Elena incepe gradi... in sfarsiiiiiiit [bis] ... abia asteptam amadoua [:D]

 

Baietii tot mucosi... Andrei tot tuseste... suntem cam la fel... dar e bine ca nu se inrautateste situatia [:D]

 

[pup]

 

 

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[berest] [hagi] [steaua] HAIid="black"> STEAUAid="brown"> !!! [fularst] [hagi] [berest]

 

Ihi, Elyid="purple">... mai e noaptea asta si gata... la gradiiiii din nouuuuu [:)]... multa sanatate la muciosi [pup].

 

Io, va zic deja noapte buna [nani] la toate. Somn usor si vise placute! [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna,baltuta!Am intrat doar sa va salut,sa va urez pentru maine o zi cat mai faina,un inceput de an scolar cat mai buna,fara "incidente".Eu sper sa o tina dorinta pe mandra mea,acum zice ca vrea la surorile ei de la gradi.[:D]

De cand au plecat musafirii am apucat sa facem baie,dar ma asteapta hainele la calcat.

Cryna id="red">echipa asta a noastra ne cam joaca feste...

Fetele fug la calcat,vorbim maine!Si bafta pt bobocei si readaptare usaoara pt ceilalti!!![pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimieata!!!Gata fetele,va invit ca [cafea][cafea][cafea]Am ajuns la munca dupa ce am lasat fata la gradi.A fost bucuroasa,nici urma de plans sau alte "chestii",stiti voi,dulapul.[:D]S-a trezit usor,desi aseara era treaza in jur de 23 si a inceput sa rada cand si-a vazut una dintre prietene deja venita.A oferit florile doamnei educatoare,asistentei si cui am mai luat noi,ne-am pupat si a intrat in clasa.Am instiintat pe toata lumea despre regimul nostru alimentar,am lasat Zyrtecul pt tratament si mi-am luat lista cu rechizitele ce trebuie sa le cumparam.Nici nu m-am uitat pe ea,are ceva cerimte,dar o studiez mai tarziu.

Sper ca si pt voi sa fie o zi usoara in ceea ce-i priveste pe copilasi si oricum o saptamana cat mai buna!

Acum fug sa ma "discut "putin cu un furnizor,intru mai tarziu sa vad cum v-ati inceput ziua![pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...