Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

BUna dimineatza!

[pup][flo] mamicilor care isi duc copilasii la gradinita. Eu mai raman un an acasa . NU ma lasa inima sa il dau la gradinita si nu am cu cine sa il las acasa ca sa ma reintorc la munca asa ca sunt de la 1 somer cu studii si fara bani.

Ely, multa sanatate la micuti .

Gradinita frumoasa micilor scolarei.

Bogdan a inceput sa vorbeasca , de ma intreb cand le-a invatat pe toate. Spunem poezii binenteles jumate jumate cu mami.

Nu am renuntat inca la tzitzi desi suntem baieti mari. Previziunile arata ca o sa renuntam la ea cand mergem la gradinita[:)]

Va doresc o saptamana superba.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Bunaid="red"> sirenelor! Azi sunt pe fuga [:D]... fac un pic de "dat raportul", semnat condica [:D]... si p'orma dispar [fuga]... scuze la toate [iartama]... va raspund alta data... ca, azi nu-s in apele mele deloc [alcool]...

 

Deci, la gradinita fu bine... ca, azi fu doar deschiderea [:D]... adica, ne tinu doamna oleaca de vorba cat sa facem schimb de amabilitaturi [:D] si sa ne zica ce anume avem de facut in legatura cu rechizitele, etc.,... si, de maine incepem activitatea normala... 'om vedea maine cum se va comporta Robert cand il las singur la gradi... ca, azi, tot dupa mine o stat [:D]... Mno, deja fui dupa cumparaturile pe care trebuie sa le duc maine la gradi, scosai si avizul epidemiologic pt. a-l duce si pe ala maine... Iar amu, cica hranesc poporul, ca sa culc poznasul [:D]... si sa ma apuc si de celelalte trebi... sters geamuri, ca terminara muncitorii de pus izolatia pe afara si au lasat debandada dupa ei [curat]... de pus muraturile pt. iarna, ca mi-am luat deja castraveciori... spalatul [spala] il las pe maine [:D], ca nu reusesc a pune masinile azi... mi-e cam rau [vom] de dimineata, is cam farnaita, aiurita, ma cam ustura gatul si-s fara vlaga, fara chef de nik [bang]... parca ma misc la reluare... cre'ca ma paste vreo raceala [bang]... hmmmhhh, si ce altceva sa va mai zic? Cam atat momentan...

 

 

V-am [pup] -at pe toate si va doresc o zi buna in continuare si o saptamana usoara din toate punctele de vedere! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baltutza!

 

Nimik nou , doar ca a revenit bebele meu preferat de la tara si azi l-am luat de la 11.00 si l-am lasat acasa acum 10 min...au fost am2 si cu fetita care e cls.2 la mine , au mancat , apoi el mi-a udat florile si cica nu au mai crescut de cand nu le-a mai udat el[:D] apoi la policlinica si apoi in Cismigiu, dupa o raita pe la m*c donalds ...fericuire maxima pe ei dar si pe mine ...ca si dr a zis ca azi sunt mai vesela [pk][pk]

 

Cryna , ce iti veni sa intrebi daca sunt suparta pe tine, nu , nu am de ce .Hai pupici si succes maine la gradi .[pup]

 

Baby , felicitari pt. vorbit si poezii .[pup]

 

Restul mamicilor?[flo]

 

[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu] oleaca [:D]... Cica, amu, beau un capuccino fierbinte [pofta]... cine doreste un [cit], e bine venit. Cica, il beau fierbinte ca sa ma intremez oleaca [:D]... ca, dupa pranz, abandonai planul de munca propus pe azi [:(]... mno, ma palira si niste frisonele si furnicaturi, in picioare mai ales... asa ca, abandonai cocotatul la ferestre in curent [bang]... lasai si trebusoara asta pe maine [q]... dar, imi pusai macar budinicile cu muraturi [pk]... macar asta reusii si io sa realizez din ce mi-am propus pe ziua de azi [:D]... eh, e si maine o zi [:D]...

 

Si... sa va raspunz oleaca [:D]... ca, de aia intrai din nou...

 

Nicollid="purple">, ce bine imi pare ca nu v-ati mai confruntat cu episodul dulapului [^]. Deh, e si Codri fata mare [pk], nu? [pup] dulce la toate si mult succes in continuare! Bafta cu lista de rechizite, s-o rezolvi usor [;)]!

 

Babyid="purple">, felicitari [flo2] vorbaretului tau si sa invete cat mai multe poezii [pk]. Si, cum zicea si Nicollid="purple">, este timp si de gradi [;)]. [pup] dulce la amandoi.

 

Eh, Danyid="purple">... asa-mi veni mie pe chelie sa te intreb [:D]... [batcap]... ma bucur ca nu esti suparata [pup]. Si, sa-ti fie de bine dupa-amiaza petrecuta cu preferatul tau [pk] [pk]!

 

Cam atat de la mine... va doresc o seara cat mai frumoasa si o noapte cat mai linistita! [pup] & [recevere]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ete Danyid="purple">, ca auzii chemarea ta [:D]... dar, pana apucai io sa scriu si sa trimit, tu deja ai scris inaintea mea [pup]. Ha, ha... amu zarii si mesajul tau [:D]...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna id="red">mama sa iei ceva ca nu e buna starea ta.Nu sta asa,gandeste-te ca poti sa le dai si celorlalti.Cat despre treaba,lasa,o faci tu,asta sa fie problema cea mare.Felicitari pt muraturi,dai si la fata o portie la iarna,da?[pup]Sa fuga raeala si sa vina buna dispozitie!Bafta maine sa treceti usor peste zi!

Dany id="red">[pk]asa muma,e musai sa se intoarca roata si sa mai vina si veselia![pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata [:)] Cafea, ceai?

 

Eu nu mai apuc sa leg doua cuvinte pe aici... a inceput Elena gradi, dar am inceput si eu sa recuperez ce am de lucru.

 

Raciti tot suntem... acum suntem 4... a inceput si Elena de ieri dim. si eu tot cam asa... am gatul in pioneze [bang]

Baietii nici mai bine, nici mai rau... sa zic ca tusesc ceva mai putin (Andrei... ca Mihai aproape deloc)

 

Sambata suntem invitati si la ziua unui bb de 1 an ... dar n ustiu cum o sa fac cu virusatii mei [:D] ... abia spre seara e soacar acasa... iar acolo nu-i iau daca n use fac bine...

 

Trebuie a caut si un cadou... pt. un an ... si culmea, nu stiu ce [:I] ... asa ar fi variante, dar cam scumpe pt. bugetul actual... iar ce nu-i prea scump, nu-mi palce [bang]

 

Hai ca am dat raportul asa pe fuga... [pup]

 

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...