Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

Neatza !

 

Ely, multa sanatate ! Referitot la cadou nici eu nu stiu ce ai putea sa ii iei , dar sunt convinsa ca vei gasi ceva potrivit.Cum a fost prima zi de gradi a Elenei ?[pup]

 

 

Restul ? Hai trezirea si adunarea ~ la raport cu detalii si poze din prima zi de gradi/ scoala , si al pitici si la mamici .

 

 

Va urez o zi frumoasa!

 

Azi neaparat trebuie sa ii iau un cadou lui Razvan, ca maine e sarbatorit![pk]

 

[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A fost bine... abia astepta sa inceapa... a mancat f. bine... mai bine decat acasa... doar ca acum are muci... si sper sa nu fie nevoie sa o tin pe acasa [:D]

 

La cadou... m-am gandit al un premergator... din ala de impins... e in periada cand vrea sa mearag in picioare, dar n-are curaj [:D]

Acum sper sa gasesc ceva sa ma incadrez in buget [:D] ... daca nu ma reorientez la fata locului...

 

 


Eliana cu Elena (23/10/04),id="red"> Andrei & Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor la mine totul merge pe dos .... azi o opereaza pe mama mea de ruptura de menisc .... [q][q] nu se mai termina necazurile [bang]

 

ieri am inceput si noi scoala, bucuria revederii, teama fata de materiile noi ... om vedea [bibe]

 

va pupi pe toate

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu] 'Neata! 'Neata!id="green">

 

Si gata... lasai poznasul la gradi [:)]... mno, faza e ca, pe Ciprian, colegul lui de lupte [:D] de anul trecut, l-au mutat la o grupa mai mare acum, el fiind mai mare decat ceilalti... iar, Robert l-a vazut dimineata unde a intrat si vroia si el dupa Ciprian, cu Ciprian... eh, facu oleaca de smiorcaiala [:D] dar, l-am convins pana la urma sa mearga si sa stea la grupa lui, ca va merge mai tarziu la Ciprian in grupa [:D]... eh, na [:p]...

 

Nicollid="purple">, multam fain de grija [flo]. Azi, sunt deja ceva mai bine si nu dau la nimeni din raceala mea [zz]. Bineinteles ca, te servesc cu muraturi la iarna [asia]... numa' sa vii pe icisa pe la mine [:D]... [pup]

Eh, io, acus ma duc sa-mi bag masinile [spala] la facut treaba si, eventual, sa fac si recuperarile [:D]...

 

Elyid="purple">, Danyid="purple">... multa bafta la amandoua la achizitionarea cadourilor [pk]!

Elyid="purple">, multa sanatate la toata trupa [grup], inclusiv tie... si, sa speram ca nu va fi nevoie s-o tii pe Elena acasa [pup]. Poate la ea va fi si mai usor cu raceala decat la fratiori.

Danyid="purple">, si io am party maine [s]... e ziua lui frate-miu [:D]... hi, hi, hi... parca am mai zis asta...

 

Mno, ce sa va mai zic? [fuga] sa-mi bag prima [spala]... [:D] [:D] [:D]...

Va [pup] pe toate si va doresc o zi faina! [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Offf, Andaniiid="purple"> [q]... multa, multa sanatate mamei tale [ruga] iar, tie multa, multa putere sa rezisti si sa treci peste toate [grup]! Bine ca, macar la scoala fu si ceva de bine [pup]. Numai bine in continuare [^].

 

 

Gata. Fug. [pup] la toate. Pe mai tarziu...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ah... tot io [:D]... ca, uitai sa va zic ceva [batcap]... hmmmhhh... de vreo doua-trei zile, poznasul o revenit la matca cu dormitul nocturn [:-)))]... adicatelea, e inapoi la [nani] cu mine [:D]... mno, chiar ma intrebam io, cat o sa tina atractia noii camere, renovate, a lui unchiu-su [:D]... se pare ca, nu prea mult [:-)))]... e [8D] sau nu?!? [:-/]... hmmmhhh...

Gata. Amu chiar ca va las. [pup] [pup] [pup]

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...