Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

Multumim , pui mic si scump![pup]
Citat:
citat din mesajul lui babylina
[flo]de la Bogdan pentru aprecierile la adresa lui.Andanii multa sanatate mamei tale.Ma bate gandul sa imi tai parul, dar de data asta scurt. Intru sa vad ceva idei. Curaj oi vedea de unde oi gasi.
align="right" id="quote2">Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Plouuuaaaaa [pic] [pic] [pic]!!! [:-)))] Ce "premonitie" avui io [pk]... cand zisai sa fac geamurile azi si nu altadata [:D], mai tarziu adica, maine sau poimaine [:D]... ca, vin ploile... si, iote, numa' ce-mi terminai treburile [curat] cu geamurile si ma hodinii si io oleaca, siii... hopaaaaa si ploaia [:-)))]... bun si asa [:D]. Si cu rufele am terminat [spala] & [rufe], bineinteles [:D]...

 

Babyid="purple">, mult succes la gasit frizura care-ti place si care ti se potriveste [pup].

 

Celelalte sirene ce mai fac? Cum o mai duc? Toate bune? Io cred ca da [pup].

S-aveti o dupa-amiaza placuta in continuare si o seara frumoasa! Miroaseeeee a ploaaaieeeeee [pk] [pk] [pk]! V-am [pup] -at.

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut sa va salut si sa va [pup]

Inca-s in criza de timp, dar recuperez eu.

Sper ca sunteti bine toate si copilasii si ati inceput cu dreptul anul scolar cum l-am inceput si noi.[:D]

 

[pup][pup][pup][pup][pup]si noapte buna!

 

Mihaela si id="red">id="Times New Roman">Dianaid="red">id="Times New Roman"> 22.11.2004id="red">id="Times New Roman">[zana]

 

lucru de mana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> sirene si de la mine!

 

Multam de cafea Danyid="purple"> [pup] si de urari [flo]. Si voi s-aveti un party super fain la Razvanel! [s] "La multi ani!" 3 anisoriid="red"> [pepsi] si de la noi! [pup] dulce lui Razvan, sa creasca mare, frumos si sanatos!

 

Mihaid="purple">, [hia] si de la noi si felicitari pt. inceputul anului scolar cu dreptul [pup].

 

Ufff, Robert deja a inceput cu miorlaielile, cum ca nu mai vrea la gradi [q]... dimineata ne-am cam boscorodit oleaca, ca sa putem face in timp de a ajunge la gradi [bang]... ufff...

 

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

totul merge bine , mama se simte ok , azi ii da drumul acasa ... o duc la mine , andrei e fericit ca vine babi la el [pk][pk]

 

ce sa va mai spun , sunt obosita [asia][asia]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele!Haideti sa stam la o [cafea].Eu ieri nu am mai apucat sa intru,m-am adunat tarziu de pe drumuri.

Cryna id="red">[s]La Multi Ani fratelui,sa fie sanatos si numai realizari!id="blue">hmmm,chiar asa,avusesi premonitie.Cat despre intoarcerea baiatului langa mami,pe mine nu ma surprinde,mai devreme sau mai tarziu era de asteptat.[pup]

Andanii id="red">sanatate multa mamei tale [grup],suntem langa tine.

Baby id="red">alegere cat mai buna.Uneori si eu ma plictisesc de "mutra mea".[:D]

Noi la gradi suntem ok,fata se trezeste bine in fiecare dimineata,bucuroasa ca merge la gradi.Am achitat taxa pt septembrie,am achitat caiete speciale si asteptam sedinta pt fondul gradinitei.

Azi merg la dr cu fetele,pitica inca mai tuseste,desi de cand ii dau sirop natural de brad e mai bine.Dar ceva medicamente in casa nu strica.[:D]

Va pup,zi buna!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii id="red">bravo,ma bucur mult pt mama ta!Insanatosire totala si cat mai rapida!

Si noi uram lui Razvan id="red">La Multi Ani,sanatate,sa creasca mare si sa-si bucure parintii!![s]id="blue">

Cryna id="red">si aici un [pup] mare pt "ochi frumosi" sa se obisnuiasca cat mai repede si sa nu mai supere pe mami,careia ii oferim [flo]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna si Nicoll , multumesc de urarile la adresa lui Razvan! [flo]I-am luat 2 masinute ca asa a cerut el [pk] o sa merg mai inkolo pe la el , sa i le ofer si cred ca il duc si in parc ![pup]

 

Dana , ma bucur ca mama ta este bine ! [pup]Multa sanatate si refacere rapida .Sotul cum se mai simte ?

 

[pup][pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela La multi ani pentru Razvan [pup][pup] multa sanatate si noroc [pup][pup]

 

Torusi nu o lasa azi acasa pentru ca o mai doare si ii mai dau calmante si nu stiu ce injectii pentru refacerea cartilajului ... las ca mai bine sta acolo sub supraveghere [asia][asia]

 

sotul e mai bine , a inceput sa vina la lucru , da stresul e mare si nu stiu cat e de bine , vedem noi ...

 

andrei la scoala ... ieri si-a facut toata seara caietele cartile cu coperti, etichete , scris pe caiete , doamne , doamne .... a declarat ca se bucura ca a inceput scoala ...

 

ce sa va mai spun ... nu stiu ... va pup [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...