Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

'Neata buna!gata,am aparut si uite ca aduc cu mine macar o [cafea] si o felie de [papica]! Mai dar tare schimbat ae vremea,e asa de inorat si ploua de sambata seara...marunt,mocaneste....nu-mi place... Cryna,Dany va multumim pt urari![flo]Asa este,noi ieri mai pe dupa amiaza am petrecut.Pana atunci am terminat ultimele pregatiri,fetele au fost "pe pozitii",m-au ajutat cu ce au putut.Cel mai bine au facut-o cand asamblam blatul de tort cu crema.Era bataie sa pape cat mai mult[:D] Mihaela gata,ai intrat in ultima linie si tu pt la scoala.E drept ca trebuie sa pregatesti si fata de gradi.spor la treaba![pup] Crig sa aiba bafta fata pe noul drum,iar pentru mami emotiile sa fie cat mai putine.Desi sunt de asteptat,doar e inceputul unui nou drum...[pup] Mey fetele ma duc sa bag un ochi sa vad ce am la urgenta de rezolvat si apoi mai vin.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] la felia de tort [pofta] a lui Nicoll [pup]... si la [cit], bineinteles... [pup] dulce pt. harnicutele mamei [;)]. 'Neata la toate sirenele! Deci asa... am adus ploaie [:D] peste tot... hi, hi, hi... la noi, amu, ii soare [:)]... e cam racoare dar, e bine... mno, amu va trimit si soarele [beach], ca sa va incalzeasca [pup]. Mno, azi am in plan sa dam si noi o fuga pe la gradinita sa vedem ce si cum... la noi, abia de acum incep sa se miste treburile pe acolo [:D]... poate, ceva mai tarziu, o sa am si ceva vesti despre "chestia" asta [:)]... Va [pup] pe toate si va doresc o zi faina si un inceput de saptamana superbun [cool]! O sa aduc si horoscopul mai acus [:D]... [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iote si horoscopul de azi [:D], 07.09.2009: - "Dimineata, un prieten va roaga sa il ajutati intr-o chestiune urgenta. Va sfatuim sa faceti tot posibilul sa nu-l refuzati, chiar daca sunteti foarte ocupat. Spre seara, este posibil sa va certati cu partenerul de viata pentru ca ati cheltuit prea mult. Pastrati-va calmul!" - "Un prieten te roaga sa tii un secret dar iti este greu. Trebuie sa te implici mai mult in munca pentru a nu te gandi la acest lucru. Ti-a cam disparut cheful de persoana iubita si astazi va trebui sa o confrunti." - "Nu te implica in disputele care se incing azi de la fleacuri. Prefa-te ca nu auzi certurile din jur si nu da satisfactie celor care te atrag in conflict, pentru ca numai printr-o atitudine distanta, indiferenta la factorii de risc din jur, poti scapa fara nervi inutili. N-au decat sa se certe ei cat vor, nu e razboiul tau de idei sau de interese, deci ce rost sa te bagi? Surd la provocari si departe de campul de lupta, tu nu vei fi deloc afectat." - "Verifica-ti prietenii si prietenele, mai ales daca, prin prisma evenimentelor de astazi, vei avea nevoie de o mana de ajutor. Nu vei avea surprize mari, insa rateurile pot veni fara intentie declarata. Poti sa faci angajamente astazi, insa numai dupa ce vei fi aflat care sunt toate intentiile de viitor ale posibililor sau posibilelor parteneri si partenere. Optimismul ar trebui sa fie sentimentul care te domina." - "Vei avea de facut fata unei intalniri cu oameni importanti. Calitatile tale vor iesi in evidenta si vor face o impresie foarte buna celor din anturajul de la serviciu. Se pare ca vei putea sa-i convingi de valabilitatea parerilor tale, pe care le vor sustine neconditionat. Acasa se vor pertece evenimente oarecum neasteptate, dar care nu iti vor face nici un fel de probleme." - "Relatiile cu femeile prezinta interes pentru tine, indiferent de domeniu sau scopul unei astfel de legaturi. Daca la serviciu nu mai ai niciun chef de munca, incearca sa gasesti acele activitati care te pun in valoare. Ai posibilitatea sa progresezi si chiar sa fii promovat, dar numai daca esti dispus sa faci eforturile necesare. O intalnire sau o apropiere de cineva drag sunt posibile astazi. Fii deschis si afectuos cu partenerul de viata." - "Foloseste-te de ideile tale creative si originale pentru a-ti promova munca, compania sau pe tine. Tot ce se petrece in spatele scenei si este confidential va avea un anume impact asupra zilei de azi. Pregateste-te sa-ti reorientezi punctul de vedere si directia in urmatoarele sase luni.Fa un efort sa-ti echilibrezi energiile. S-ar putea sa nu fii de acord cu un membru al familiei intr-o anumita problema, dar incearca sa nu iti exprimi parerea, pentru a evita unele neintelegeri. Opreste-te si mai asculta o data!" Gata. [fuga]... pe mai tarziu... [pup] la toate.
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Nicoll, multumim de cafea si de tortulet ...yam yam [pofta]delicios! [flo]Spor la treburi! Cryna, succes cu gardinita poznasului .[pk] si trimite soarele ca aici iar ploua mocaneste .[pup] Mihaela, succes cu pregatirea pt. gradi si tie pt. noul an scolar .[pup] Criq , succese si voua![pup] Mai dar ce de doamne[8D] profesoare si invatatoare avem aici ...Mihaela si Criq .[:)] Va pupacesc si o zi minunata![8D] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaaa Ne-am intors de la mare... a fost frumos... vreo 2 zile mai urate... dar in rest vremea super frumoasa... copiii cuminti, nu mi-au facut nici o bucurie (adica vreo viroza, cum au obiceiul, in deplasari)... le-a placut... mai putin valurile... in zilele cu valuri mari se jucau doar pe marginea apei... Inca sunt in recuperari... ne-am intors sambata seara... si tot desfac bagaje, spal, strang [:D] Ne adaptam la stat in casa... fata de stat numai la aer, in afara de orele de somn... complicat [:D] Promit poze mai incolo... intai sa le selectez cat de cat... ca nu's decat vreo 400 [:D] [pup] sper ca's toate bune si frumoase, ca n-am reusit sa citesc din urma
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata. [hopsieu] Furam la gradinita, facut cumparaturi, pus mancarea pe foc, iar poznasul e inapoi afara cu bunica-su si cu motorul [bonjovi]... La gradinita, toate bune [:)]... ne intalniram cu educatoarea lui... iubareala pe Robert din partea doamnei [:D]... facuram cunostinta cu o colega noua... na, unii pleaca altii vin [:D]... nu ne trebuie decat avizul epidemiologic, cum ca-i apt poznasul de comunitate... de la medicul de familie, bineinteles [:D]... iar, de luni incepem gradinita si facem, ca optionale, engleza si dans [8D]. Si, cam atat de la mine, momentan [:D]... Dany, is mai multe doamne pe aici [:D]... de fapt, io, is o ex-doamna [:D], ca nu mai profesez de mult ca profa... si, nici nu cred ca o voi mai face [:(]... poveste lunga [:D]... si fara chef de povestit despre... Ely, bine ati revenit de la mare [flo]. Mult spor la treburi [pup]. Ma bucur ca v-a fost bine si ca v-ati distrat [pk]. Asteptam pozutele [;)]... [pup] la toate. O zi buna in continuare! [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spor la treaba harnicutelor! Si la noi la fel Cryna ,doar de la medicul de fam. e necesar aviz. Elyanne bine ati venit!Ma bucur ca a fost frumos si nu ati avut probleme.Cine isi doreste asa ceva?Ok,asteptam selectia si apoi vom viziona.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! In primul rand va anunt ca am [:D]si de data asta sunt ok, dar numai miercuri îi fixeaza de tot sa nu avem vreo surpriza, sa ma doara nenorocitul ala care ne-a creat atatea probleme si din cauza caruia am tot mers la dentist si apoi sa-i taie cu flexulsa-i dea jos[:-@] No si acu' sa va zic de pantaloni...am primit 20 de lei si era multumita de ce i-am facut si deja s-a abonat cu niste blugi.Eu zic ca-i un pret bun ca nu mi-a luat mult timp. Asa...la noi e rece, dar ploaie tot n-a fost.Ieri mi-am mutat fizicul de pe un pat pe altul, am fost o lenesa[:I] dupa ce-am hranit la pranz poporul.Pe seara am mers pana la ai mei si-am stat si-o tzâruca cu Diana la aer. Am scapat si de facut zacusca c-a zis socrela sa stau linistita c-o face ea ca si asa nu are alta treaba...no si stau, nu ma agit.[:D] Poate maine mergem teleleu prin magazine sa luam una, alta.Am verificat si dulapurile sa vad ce-i vine si ce nu, sa stiu ce iau ca n-are sens sa-i cumpar acu' multe si peste doua luni luam altele ca nu-mi place sa-i iau haine mai mari decat îi trebuie.Musai niste adidasi si-un trening, pantofi nu cred ca-i mai cumpar ca are doua perechi si prin octombrie la noi e frig, nu mai e de pantofi ci mai repede de ghete/botine sau ce-or fi...mai vreo doua bluzite si sa vad daca-mi aduce o tanti denim nici nu-i mai iau nadragi ca-i fac eu cum imi place... Cryna, asa deci, d-na profesoara si nu zici nimic.De Crig stiam si de Xandrutza ca le mai citeam la topicul profesorilor, cu multa vreme in urma. Spor in tot ceea ce faci si [pup] dulce atat pe tine cat si pe poznas. Nicoll, LA MULTI ANI MAMEI TALE! SA FIE SANATOASA SI FERICITA! Sa va fie de bine petrecerea si poate pui si niscai poze cu fetele.[pup] Elyana, bine ai revenit, sa va fie de bine concediul si balaceala. Astept cu nerabdare pozele.[pup] Dany, cam scurt azi...dar revi tu cu povesti[:D][pup]
Mihaela si Diana 22.11.2004[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, Miha... mai scrisesem odata, mai de multisor, un mesaj despre profesatul meu [:D]... dar, il stersasai atunci, ca era cam lacrimogen [bang]... mno, io, mai rar abordez subiectul asta, cum ca, am predat si io vreo 2-3 anisori... ca, amu, nu mai pot face asta [:(]... ma reprofilez [:D]... si, inca doare sa discut despre... na, mi-e cam dor cateodata de lucrul cu copii... mno, asta e [:-@]... [:-@]... [:-@]... Succes in continuare cu dintii [grup], cu croitoritul [pk], mult spor si placere la cumparaturile pt. innoirea garderobei Dianei [8D]... bine ca ati si lenevit ieri [:D], mai trebe si cate o tura dintr-asta... pt. refacerea organismului, nu [;)]? Si, numai bine la toti ai tai [pup]. Si... daaaaa... Dany, tu ce ne povestesti [:D]? [pup] [pup] la toate sirenele.
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoll, servici usor in continuare [pup]. Stii, noua si anul trecut tot doar aviz epidemiologic ne-au cerut [:D]... mno, cre'ca depinde de fiecare gradinita in parte ce si cum cer [:D]... ca, io, anul trecut avui si vaccinarile trecute si cica nu era nevoie [:-@]... si amu la fel o zis... hmmmhhh... [:-@]... scaparam usor, nu [:D]?
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...