Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (44)


Recommended Posts

Mihaela [bis] sa stea bine acolo [:D],sa nu creeze probl si sa-i cimenteze dr.Mersi frumos pt urarile la adresa mamei,sper sa mai am timp sa pun si ceva poze.Nu promit,dar voi incerca.Spor la cumparaturi,sa-i iei fetei ce-i place!Bravo pt socrela ta,unde poate las' sa mai faca si ea.[:D] Cryna multam![flo]mai am putin si plec,dar e drept ca trecu si ziua asta... Va [pup] pe toate,poate diseara intru sa vedem ce mai "zic" si fetele celelalte.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pana in prezent nu ma supara, dar cum nu-s cimentati simt un pic pe varful dintelui nabadaios o mica durere, nu stiu daca-i durere, ca e de moment...'oi vedea pana miercuri ce si cum. Sa vedem ce gasim si ce targuim ca numai asa sa iau sa fie luat, nu iau ca nu-i in [indecent]gol, dar imi place cand incepe gradi sa-i iau ceva nou, asa ne luau si noua parintii(trening, adidasi, pantaloni, bluze,...)
Mihaela si Diana 22.11.2004[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha atunci sa gasiti at mai multe lucruri fainute,care sa va placa si sa va vina bine![pk] E drept ca cel putin la fete,si eu gasesc "motive" sa le iau.Caci mama mereu ma ameninta ca le scoata in strada.[:D] Acum fug sa mai fac cate ceva prin casa,poate reusesc si mai intru.[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele dragi , am scris in jurul orei 15.00 un mesaj, dar cand sa il trimit ..hopa...cazu netu..asa crezui ei ...dar de fapt l-au intrerupt ...ca deh azi e 7 si trebuie platit intre1-5 ale lunii si inca 2 zile peste cand se intampla sa fie wk-end ..asa ca ma imbrac si cobor sa platesc , 2 strazi mai inkolo, era taiat ...cat am asteptat au mai venit vreo 2 , in aceiasi situatie ....apoi m-am chinuit sa deschid , zic hai mai stau putin si se rezolva , sun la ei ca lor le apre functional , sa caut netactivator ...asa ceva eu nu am la calc .....in fine , pana la urma a venit baiatul prietenilor de vis vis si a vb cu ei si s-a rezolvat ...magari oricum...ca sa intelegeti baiatul este nepotul tipului care a a vut afacerea asta inainte sa o aiba acest individ , tatal lui Razvan..............sper ca ati inteles ceva [asia] Asa ca reiau ce imi mai amintesc. II uram bun revenit lui Ely si ma bucur ca le-a priit vacanta si ca astept pozeeeeeeeeeeeeeeee.....[pup] Miha , sa stapanesti sanatoasa dintarii [pup]spor la shoping .[pk] Deci asa avem multe profe pe aici ....[:-@] mie una mi-ar fi plakut sa fiu doar educatoare ...cred .... Va pup si mai revin .[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, Dany... din ce imi aduc io aminte [:D], a lucra cu copii, sau cu persoanele in nevoie, bolnave, cu oamenii in general, este una din caracteristicile sirenelor... ca, mai sunt si abateri de la regula, e ceva normal [asia]... Io, de ex., mi-am dorit inca de prin scoala generala, parca, sa fiu profesoara... si, am fost... o perioada de 2-3 ani... dar, din motive personale si destul de obiective, zic eu [:D], amu nu mai pot fi... eh, na [:-@]... asta e... Dar, "lucrez" cu o persoana bolnava acum... ca, pt. asa ceva sunt angajata... si, ma reprofilez (masterat) tot in lucrul cu oamenii [:D]... in asistenta sociala, adica... mno [:-@]... Si... scoatem [neand] pt. provider-ii tai de net! Mama lor cu figurile lor [neand]... [pup] dulce ca sa treaca supararea. [pup] la toate sirenele si o seara placuta sa aveti! [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cica secretul succesului in functie de zodie : PESTI Atuul tau principal: Credinta! Esti o persoana profunda si idealista. Adesea visezi cu ochii deschisi si aceste vise te ajuta sa gasesti calea potrivita pentru tine. Forta pe care o culegi din idealurile tale este puternica. Trebuie doar sa te increzi cu toata taria in ceea ce iti doreste inima si se va implini. Ai ajutor Divin in tot ceea ce intreprinzi si o foarte buna legatura spirituala cu Ingerul Pazitor. Tu doar trebuie sa te rogi din adancul sufletului si Dumnezeu iti va trimite ceea ce l-ai rugat, orice ar fi acel lucru. Ce inseamna pentru tine succesul: Sa iti indeplinesti visele si idealurile. Sa ai parte de iubire. Sa te poti inconjura de arta si de tot ceea ce este frumos si divin. Sa poti ajuta oamenii care au nevoie de tine. perfect adevarat [pk][pk][pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O blonda intr-un bar > vrea sa faca cinste: > - O Skol la toata lumea! > > > > > Un politist examina un geam > spart: > - Exact cum mi-am imaginat. Spart pe ambele parti !!! > > > > > > > Un american, un neamt, un evreu > si un negru prin padure. Cade o omida pe american... asta o > arunca pe neamt, asta pe evreu, > asta pe negru. Negrul o ia si o mananca. Cade alta > omida pe american. Asta o arunca pe neamt, asta pe evreu, > iar evreul spre negru: > - Nu cumperi o > omida? > > > > > > > Ion pleaca in concediu, in > strainatate, iar la plecare Gheorghe il roaga sa-i aduca si > lui un papagal. La intoarcere, Ion, care a uitat sa-i > cumpere un papagal, ii ia o bufnita si-i spune lui > Gheorghe ca e papagal regal... > O saptamana mai tarziu, se intalnesc la o bere, iar Ion il > intreaba pe Gheorghe daca papagalul a inceput sa vorbeasca. > > Gheorghe raspunde: - Bai, inca nu vorbeste, dar stii ce > atent se uita? > > Un terorist intra > intr-un petshop si striga: > - Am o bomba, in 30 de secunde sa fiti toti afara! > Din fundul magazinului, o broasca testoasa: > - Sa ma pupi ....! > > > Dupa ce loveste un > pieton, masina isi continua drumul inca 10 metri. > Soferul opreste, scoate capul pe fereastra si tipa: > -Baaaa!!! Fii atent! > Pietonul se ridica speriat si intreaba: > -De ce, dai inapoi? > > > > Un taran sta intr-o > caruta plina ochi, cu un cal amarat cu ochelari, care nu se > urnea deloc, striga frenetic: > - Dii, Murgule! Dii Surule! Dii Florica! Dii Maricica! > Un barbat il intreaba daca a uitat cum se numeste calul. > Taranul raspunde: > - Stiu cum il cheama, da vreau sa creada ca nu trage > singur. > > > > Pe perioada crizei > economice guvernul roman va asigura slujbe pentru someri.. > Ele vor fi oficiate de preoti, episcopi si mitropoliti. > > > > Intr-o catastrofa nefericita mor > 100.000 de romani > Europa sare imediat cu ajutoare umanitare: > Franta- 100 tone de haine > Anglia - 1 milion de lire sterline > Germania - 1 000 tone de medicamente > Austria - 10 tone de alimente > Italia - 100.000 de romani > > > > > La miezul noptii, un betiv rezemat > de gard. Un politist il intreaba: > - Unde mergi ? > - Ma duc la o conferinta despre efectele nocive ale > alcoolului. > - La ora asta ? Cine tine o conferinta la ora asta ? > > - Nevasta-mea si probabil soacra-mea. > > Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ...io le-am vazut mai devreme ...nu am rezistat sa nu imi vad preferatul,, cat e de scump si cu bandana rosie pe cap si cu ochii aia smecheriti [pup][pup][pup].....sunt topita ...[olala]
Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Am promis poze... dar n-am avut timp deloc... merge si mai pe seara [:D] Deci pozele [url="http://picasaweb.google.com/elianacalin/Septembrie2009?authkey=Gv1sRgCN3S1a60keW-6gE#"]aici[/url]
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...