Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. DRAGOS ALBU 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

corry,tratamentul de sustinere consta in:

prg injectabil zilnic,crinone gel zilnic,acifol,femibion,clexane de 0,4 zilnic,vit.C...no-spa la nevoie.

astea sunt de la dr. meu.

 

pregnyl am mai facut o doza de 5000 de ui dupa ET pentru a forta ovarele sa secrete mai mult progesteron.eu am deficit de faza luteala si dupa cum bine stii prg. este extrem de important in sarcina.

si la fiv 2 am primit Ovitrelle dupa ET insa acum am decis sa merg pe Prehnyl pe considerentul ca este un HCG natural,nu sintetic precum Ovitrelle.

 

____________________________________________________

3 SARCINI EXTRAUTERINE,

FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,

URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiu mirela...si l-am facut cu buna-stiinta.

vad ca merg spre bine lucrurile acum la mine...azi aproape ca nu mi-am simtit burta si ovarele.[:D]

 

____________________________________________________

3 SARCINI EXTRAUTERINE,

FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,

URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor, am scapat de balauri [pk][pk][pk]. Miercuri pe 8 ne infiintam la usa la nenea Albu, fara programare ca n-am gasit loc, doar cat sa mai discutam una-alta ca sa ne faca schema. Mai vine careva pe 8 seara, 18.30- 19.00 asa?

Cat despre preturi ce sa mai zic... dupa ca ca abia ii strangem...

Annabela, Corry, tin pumnii pt beta mare! [pup][pup][pup]

 

[aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles Arabella, care a fost analiza prin care s-au descoperit probl astea cu tiroida? Eu nu imi amintesc sa fi facut niciuna ptr asa ceva. Hai ca o sa fie bine, multa bafta si cumintica. Vei sta acasa pana la test?

Am notat si eu sfatul Mire, cu lichide caldute. Mi-e groaza cand ma gandesc la frigul de acasa, nu-mi place, noi venim de aici de la 25 grade.

Dar tu Mire de ce ai facut acel pregnyl, dl dr ti-a spus sa-l faci?

Gabita pupici.

Corry noi plecam de aici pe 9 decembrie si o sa ajungem acasa pe 10 decembrie. Trebuie sa trecem oceanul, 3 zboruri o sa fie obositor, dar sa speram ca va fi vremea cu noi si vom ateriza in timp.

Samira cum te mai simti? Eu una nu stiu cum stau cu fata asta luteala? Doamne cate analize… Tu primele fiv-uri unde le-ai facut?

Bafta Didi.

 

[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...