Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*71*kay-bine ai revenit!


Recommended Posts

tot eu....asa agent007? la Misha??? mei, da nu-i corect!!! numa va plimbati...[q] copii sunt frumosi toti, Alex e un bucalat super! iti vine sa-l papi cu tot cu haine! si Mihaita....fara cuvinte! am vazut o privire clara la el! era interesat de baloanele de sapun....foarte fain! Mihaelo, face progrese baitul tau si iubitul meu! asta e cea mai mare multumire a ta, si a mea![pup][pup] gata destrabalarea, la culcare toata lumea! nu voi, terminatorii! [batetoba][batetoba][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133428"]Bazar pt Mihaita[/url][comoara] cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com [url="http://paul-mihaita.blogspot.com"]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[/url][bonjovi] Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Eu sunt singura pacienta ca programarile au plecat ieri ...... si am fost sa il conduc pe bebe dupa ce a supt pana in salonu lui si cand m-am intors clar ma astepta la lift si [ups] greseala capitala am cerut o sticla de apa plata , drept pt care am primit 2 [bibe] si m-a condus pana in salon (e la capatul coridorului) , dar a intrat repede la ea sa pregateasca sa imi faca algo ceva [alcool] am zis ca nu imi trebuia , asa ca m-a condus in salon , ca daca nu cumva vreau un somnifer ceva sa dorm bine [alcool][alcool][alcool] ... huh cu greu a plecat sa intru la baie si sa ma sui si eu linistita in pat.Acum ma gandesc serios daca vreau sa inchid usa sau nu ... vroia sa imi faca somnifer [alcool][alcool][alcool]____________________________________________Aida ... Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">eu as incuia usa! pe bune...ca cine stie ce idei ii vin...te mai si sperii la noapte daca intra peste tine sa te intrebe daca vrei ceva....spune-i ca vrei un cal sa pleci de acolo![pup][batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
eu as incuia usa! pe bune...ca cine stie ce idei ii vin...te mai si sperii la noapte daca intra peste tine sa te intrebe daca vrei ceva....spune-i ca vrei un calid="red"> sa pleci de acolo![pup]
align="right" id="quote2">esti fara mila zau [:-)))][:-)))] ... uite ca pana la urma a venit si mi-a lasat si fiola de algocalmin langa supozitor ca poate totusi [:-)))]____________________________________________Aida ... Poze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hopsieu]. [cafea], ceai?

Delphi, cum te mai simti? Uite [pup]-ici de la mine, sa treaca!

Eu sunt mai bine azi, aseara am fost in Cora sa luam caiete, stilouri, rezerve, coperti etc. Azi mergem sa luam incaltari, camasi si pantalon de uniforma. Acum ma pregatesc sa merg la primarie, in legatura cu alocatia, ca n-am mai primit-o de 2 luni si mi-au trimis scrisorica acasa, ca cica figurez si in sectorul 1[:0]. Astia sunt de coma[bang][bang]!

Aida, ma bucur ca sunteti bine, tu si [bebic], va [pup]!

Kari, mai ai clatite[pofta]? Pot sa fie si fara umplutura, mie-mi plac oricum.

Kokie, [pup]Razvanelu'pamperselu'. Si noi ne-am chinuit cu olita, desi a renuntat singur la pampers, avea 1 an jumate, era f. cald si nu-l mai suporta, singur il dadea jos, dar gasea greu olita, desi mereu era pe langa el[:D], si ce mai frecam si noi mocheta[:D].

Gata, am [fuga], sa fiu la usa cand se deschide primaria[:D], mai trebuie sa ma si intorc la scarbici[bang].

[pup][grup], o zi buna va doresc!

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cucurigu-gagu [pk] adica buna dimineata

uhh...ca sunt mai bine azi, cu mult mai bine [pk]. a trecut de la supozitor.

aida de coma asistata ta. cred ca a lucrat la prevenire inainte de a ajunge la clinica.

frumoase pozele cu misha si miha...copii frumosi, soti, unii mai rusinosi, altii nu prea.

iulia [pup] lu R.

vreau sa va spun ca sambata R mi-a cantat la telefon si eram topita toata. lumea credea ca sunt la linia fierbinte de ma scurg asa in banca.

vicky ma bucur ca esti mai bine. ai facut ceva cumparaciuni pt scoala. bafta la primarie...stiu cum e [bang]

kari clatite zici??? bunee...noi nu vrem [zz]

irinuca te urasc ca poti manca la orice ora si ce vrei si tot 49 de kile ai. eu nu-mi pot permite luxul asta. [bang][q][bang]

zi buna va doresc. acum mai hoinaresc pe aici

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza!

Fetele ma distrez la nebunie cu voi.

Aida, foarte tare, ce pot sa spun...fugi acasa repede.

Cinezee, foarte frumoase pozele, m-a apucat "reumatismul" ca luna asta facem si noi doi ani de la nunta.

Sa va povestesc....Aseara am fuseat eu intai in piata...sa iau vinete. Gresit! [bang]Lunea nu e zi de piata. Si daca tot eram acolo am intrat eu pe la fiare sa iau o clanta pentru usa, dar cu tot cu mecanismul care intra in usa. Gasesc, cumpar, sunt fericita...

Plec in Carrefour. Sa iau vinete. N-ai sa vezi.[bang] Ma reorientez, ma duc la scolari, mai achizitionez o uniforma si penar.

Ajung acasa incantata si ma apuc sa montez chestiunea la usa. Are toate suruburile cap-cruce. Sotul meu este mecanic auto. Intru in debaraua lui convinsa ca voi gasi cel putin cinci marimi de surubelnite. Si incep sa caut, si dau totul afara ca era un mare dezastru. Nicio surubelnita.[bang][alcool][bang] Dar nici una. Si colac peste pupaza a trebuit sa-i fac curat si sa le aranjez mumos.Si luandu-ma cu atata agitatie, am uitat sa-i spal salopetele. Drept urmare, m-am bagat in pat la 12:30, ca sa stau sa se termine masinile.

Asa ca....va doresc o zi buna, eu ma inham cu putere, azi ma duc sa imi cumpar surubelnita ca sa termin lucrarea si cred ca mai ahizitione o "clanta" si sa nu uitam ca vreau ghiozdan si vinete....

Iar la servici sunt interviuri pentru angajat secretara, de la ora 12 pana la ora 17[bang][bang][bang].

[pup][pup][pup]

P.S. Si va dau o cisterna de [cafea] sa va junga pana diseara.id="brown">

 

Fiecare sut....e un pas inainte!!!

http://www.flickr.com/photos/aliclara/

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyy...azi chefuim...

ia sa vedem pe unde mergem azi

[s]LA MULTI ANI MARI_PAUNid="red">[s]

[s]LA MULTI ANI MARIUCA de ancadragomanid="red">[s]

[s]LA MULTI ANI MARIA de Andraid="red">[s]

[s]LA MULTI ANI MARIA de Tzuniid="red">[s]

[s]LA MULTI ANI Marie-LUIZA de kariid="red">[s]

 

pt voi Mariilor

[tube]

[/tube]

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fac cinste azi e ziua fie-mii[bum][papica][pepsi] si bonus muuulta[cafea].

 

Si tot de azi e stirba,i-a cazut primul dintisor de lapte.

 

Ieri va scrisesem un mesaj luung si frumos fiecareia,bineinteles ca s-a pierdut pe drum,iar azi nu mai este de actualitate.

 

Aida asteptam sa revii acasa cu bb Eric[olala]

 

Cinezee frumoase poze frumoasa rochitza[olala],am fost prima care le-a vizionat aseara insa nu am avut si puterea de a-ti scrie un mesaj[pup]

 

Delphi[asia]multumesc pt urarile de ziua matzei,esti prima[:D]Sper ca te simti mai bine insa chiar si asa ar trebui sa mergi la doftoroaie sa vezi ce si cum.

 

Aliclara oare de ce nu ma mira patania ta?A da stiu pt ca am si eu un meserias acasa[:D]

 

 

 

 

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da pe fiica-mea o uitati mereu mai de Sf. Maria...

 

 

revin, tre sa duc Maria la budah, ca se anunta un kk...

 

************************************************************************************

 

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !id="red">id="size4">

 

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=chiot, strigat, tipat, aclamatie)id="red"> ."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...