Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*71*kay-bine ai revenit!


Recommended Posts

hallo...'neata....ce zi e azi?

 

LA MULTI ANI! Mariilor si Marinilor!

 

 

vreau ciocolata, una mare si neagra cu multa cacao![pofta]

 

aida, scuze pentru aseara, dar m-am pus in locul tau. am un somn foarte usor, daca intra careva in camera....ma trec sudori reci pe sira spinarii.

 

am facut mancare, am invatat, am lucrat azi pentru job, am facut educatie la copii, ce-o mai lipsi oare???[bibe]

 

incepe scoala, terminatorii au facut liste....cu ce VOR ei pentru scoala, nu cu ce le trebuie. rechizite cumparam dupa ce incep cursurile, ca se da lista de la scoala.

 

cam multe absnte de pe aici....toata lumea la raport!

 

 

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani !!!!id="red">id="size3">

 

 

pentru toate Mariile [pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia]

 

Sper ca ma mai primiti si pe mine pe aici! [:D] Nu stiu cum reusesc,dar n-am timp liber deloc. Ar trebui sa mai ies din bucatarie? [:D] N-am mai intrat pe forum de zile bune...Si nu numai pt ca n-am iesit din bucatarie,dar am avut activitati din plin cu copilasii,am avut musafiri...

 

Vad ca am revenit la un capitol plin de lucruri bune...

 

Bine ai venit pe lume Eric Tudor! Sa cresti mare si voinic,pui mic!

 

Bine ai revenit Oana! [flo] Ma bucur ca ai luat aceasta decizie. [:)]

 

[s] La multi ani tuturor Mariilor. Va pup si va imbratisez cu drag pe toate,nu va mai enumar. [pup] Am vazut ca s-au facut liste mai in urma. [:D]

 

Acu fug din nou. Sper sa revin curand. [:D]

 

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] tuturor Mariilor, Mariucilor, Mariutzelor, Marianilor - si in avans si Anelor, ca la programul pe care-l am zilele astea, mare minune sa am timp maine de scris doo randuri. aaaa, si nu in ultimul rand tuturor celor ce se numesc Ana-Maria (chiar, avem pe-aci?) - ce fain tre' sa fie sa te sarbatoresti doua zile la rand :)

 

[pup]

 

Asculta, priveste si taci!...

Din brate fa-ti aripi de fier

Si zboara cu ele spre cer!... id="green">id="Arial">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, voi iara crosetati ceva misterios? pe unde va preumblati?

 

 

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
fetelor, voi iara crosetati ceva misterios? pe unde va preumblati?[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
align="right" id="quote2">eu una nu crosetez nimic misterios...am fost sa facem cumparaturi pt scoala,am lasat o gramada de bani in supermarket...si am luat doar strictul necesar,nimic in plus....sunt franta de oboseala,atata freamat si agitatie..am fugit la somn,va pup,noapte buna![pup]
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">
MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gud nait, ca m-a trimis noie la somn...

 

sunt nu epuizata, ci praf... ma duc sa ma culc, ca unii sforaie pe aici... S a adormit dupa 14 ore de maraton miorlaistic, numai in bazait a tinut-o azi de a speriat si logopeda... cred ca a luat ce era mai bun si de la mine, si de la ta-su... e fff independenta, incapatanata si are un talent de a face siretlicuri de raman masca... adica se face ca doarme, ma rog, ca o vad ca e cu ochii intredeschis, si se intoarce de pe-o parte pe alta, se intinde spre marginea patului (totul fff incet) si se mai intinde nitel, isi incolaceste picioarele nu stiu cum, si cand se vede aproape de libertate - zbam fuge si dusa e [:-)))]... saaau vrea sa ajunga undeva si imi distrage atentia si se duce, sau tot felul de chestii care mie nu-mi dau prin cap nici acum... e totala, dar ma termina. trebuie sa o filmez candva sa vedeti si voi de face...

 

 

aaa, ieri seara se juca cu Elmo, care canta, povesteste, se misca, se aseaza, se ridica, da din maini etc... un robotel cu blana rosie pana la urma [:D] dar e tare haios... siii se juca S cu el si o vad ca il lasa pe masa si ala cand e culcat zice " oo, elmo fell down. can u help elmo up, please?" si tooot zicea continuu... si vine fata mea din dormitor cu sacu jumbo de pampersi si pachetul de servetele... sa-l schimbe pe Elmo... si i-a indesat un servetel intre picioare si pe urma s-a strofocat vreo 3 minute sa-i puna un pampers... si cand a vazut ca nu merge treaba cum ar vrea ea... a inceput sa stearga mobila cu servetelul.. macar a facut ceva util [:D].

 

ma duc la nani ca presimt ca maine va fi o zi luuunga [:D].

 

aaa, si logopeda azi cand am plecat " ar putea sa vina data viitoare cu tati, ca e mai cooperanta cu el" [bang][bang][bang] dupa ce s-a jelit 1 ora, s-a culcat pe jos, s-a ridicat, a mai bazait nitel, s-a mai fatait...offf... the easy days are gone...

 

noapte buna !

 

************************************************************************************

 

MIHAITA VREA SA NU MAI FIE DIFERIT !id="red">id="size4">

 

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=chiot, strigat, tipat, aclamatie)id="red"> ."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers]LA MULTI ANI TUTUROR MARIILOR, SA FITI FERICITE SI SA II AVETI ALATURI PE TOTI CEI DRAGI!id="size2">id="purple"> [cheers]

 

 

____________________________________________

 

Aida ...

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aliclara, ralualexandrei, Ana68 va multumesc tuturor ptr cuvintele de apreciere la adresa mea si ptr urarile voastre [pup][pup][pup]id="green">

 

Sornaa foartee tarree ''cate invata '' barbatu de la nevasta [:D][:D]id="green">

 

cu intarziere vin si eu sa urez : LA MULTI ANI! Mariilor si Marinilor! si Maria de Kay id="green">

 

Ufff kay vad ca ai de tras , imi pare rau ..sper curand sa fie mai binee [pup]

 

[nunta] Si a fost O ZI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...