Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala*71*kay-bine ai revenit!


Recommended Posts

neata [hia]

2 pagini in 2 zile??? [wow] minune, ceva nu e curat, tre sa chemam spuma [popa] sa faca o cantare si sa dea cu aghiazma, asa nu suntem noi.

eu ieri am fost la mama all day long. am tras o munca cu max de abia ma pot tine pe picioare. si azi tb sa o iau din loc la mine [bang] [bang] sterg geamuri, curatenie bec, poate ceva de mancare, dar ma mai gandesc.

sunt franta de obosita.

azi ma pitrec...si inca cum o sa ma pitrec eu...iuhuhu....

[s] LA MULTI ANI MOLDOVENE [s] sa fii sanatos, voinicel, voios. sa iti dea Dumnzeu de toate, caci femeie frumoasa ai, copii destepti ai, amante cat cuprinde, doar vezi ca am inceput sa-ti fac ograda, deci [pk] si io aspit la titlu de amanda secolului [pk].

iulia...sa-ti traiasca...tau [:D] si nu mai fi asa egoista, mai da-l si la altele[:D]

o zi buna va doresc. eu beau o [cafea] daer va las si voua, si o sterpelesc la treaba ca nu mi-o face nimeni, treaba [:D]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sper sa nu va suparati, dar dedic ACEST NOU CAPITOLid="Arial Black">id="purple"> lui Dan, moldoveanul Iuliei.

Fata, sa-ti traiasca barbatu si sa-ti mai faca 2 copii sa te faci mama heroina, sa mai faca si la altele, promit ca nuid="size1"> cer pensie alimentara [:D]. sa fiti fericiti si sa va bucurati de Clau si Razvi.

Semnat, moldoveanca [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou ,

merci Delphi de farsa ...se pare ca am barbat serios ,nu se lasa ispitit [:D]

 

Mey,nu vrea nimeni la intalneala ???...hai ca e dimineata ...

 

Deci, propun titlu' ... vreau sa fiu amanta [:D] ...sa vezi cate vizionari vom avea la topic [:-)))]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Bogdan [comoara]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

taree de toooot fiiita ce sa mai , toate stradaniile tale nu sunt ''apreciate'' se pare

citat din mesajul lui kariguld

mei, voi iara va intalniti?[bang] fiimea mi-a spus in seara asta ca la 18 ani se face nevasta[alcool] ca nu vrea sa aibe copii ei mama asea batrana ca mine[bang][alcool]. deci IO, batrana[q][q]. nu-i corekt! io fac fitnes, nu fumez, nu beau, am amanti o gramada, invat, fac mancare, sunt nevasta ideala....mama perfecta...si ea spune ca-s batrana????[q][bang][alcool]gata, ma duc sa-mi mai caut unul....de data asta mai tanar ca mine![olala][nunta] Si a fost O ZI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...