Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu n-am intentionat nici o clipa sa pun varza si nici n-am dat atentie la postarile pe tema asta. Dar dupa cum zice Buflea pare tare simplu, poate ca ar trebui sa incerc. Buflea, zi babeste, ca la bucatarie eu numai asa pricep. Am nevoie de cantitati exacte, please! Anamaria, eu zic sa cancel order aia si s-o iei usurel spre Brighton Beach. Din Jackson Heights si pina acolo gasesti tu... He, he, la rusii din Jackson Heights cumparam si eu pe la inceputuri. Cred ca ploua de la voi si pina-n TX, ca ne-a lovit si pe noi de aseara. Macar a mai scazut momentan pollen count la ragweed, cred ca asta o chinuie pe Anuta. Dar si cum or creste dupa atita ploaie![q] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buflea, tin'te bine e tornado warning la noi. Ce bine ca e weekend sint frinta ca o lacusta in 14 locuri. Anamaria merci de linkuri cu resto, salvat si yelp-uit par misto de tot, sa vezi ce o sa se bucure Marcu. Cit despre celelate activitati, o sa fie noiembrie si frigutz, nu stiu cit chef o sa am de minat cercul pe coclauri. Sa vadau poze cu countertopu.... sa nu va dau....e culoarea ciocolatei [:D]. Simpatic de tot e Aidan face niste fete....(trec de la una la alta). Anamaria, numa acu un an ce semanau baietii intre ei, parca erau gemeni, iar acu, ceru si pamintu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Krissy, fara sa intru in polemica cu tine, dar Andrada nu a gresit inlaturind linkurile puse de tine. Poate tu nu ti-ai dat seama la inceput ca e vorba despre Ramona, dar pe parcurs, totusi la cerinta ei puteai sa fi mai intelegatoare. Nu a fost cenzura ci doar o delimitare de identitate. Aici e un loc unde pastram cit de cit un ton civilizat si lipsit de incaierari (asta nu inseamna ca nu ne incaieram pe la alte subiecte). Peace[afro] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, da...au inceput sa se contureze mai bine deosebirile intre ei...Mai mult Nick vrea sa fie diferit (Alex e inca in copycat mode ceea ce il cam calca pe bombeuri pe Nick). Oricum, acum imi trag pumni in cap ca la precendentele curatenii am aruncat t-shirturile mele vechi (rock concert t-shirts) ca acuma le vrea Nick. Cica stilul lui acuma este: black jeans si rock concert t-shirt[pk] Noroc cu uniforma la scoala ca ar fi nenorocire dimineata. PS: stop being a tease cu countertopu'.... Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut pozele cu bucataria Andradei??? Daca e si Miguelito in ele chiar ma ma zgarii pe fata ca nu le-am vazut...:D Ramona, imi para rau ca nu rezolvasi nimic la scoala...nu se poate schimba scoala all together? Fetele, vine omu aseara cu idea sa ne mutam in Boston, cineva la lucru i-a spus ca in domeniul lui Boston-ul e Silicone Valley of the north-east...asa o fi? Imi place mult Massachusetts dar parca vremea e naspa...dar imi plac locurile cu 4 anotimpuri...in mai anul viitor ne punem pe cautat joburi. Copilul meu vb tot mai mult germana cu pruncii afara, e pocita rau dar ii merge gurita, cand il supara careva si nu mai vrea sa vb cu el/ea zice tare "Hey, ich bin American! Leave me alone! LOL Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrada, ai pus pozele? Please, please, pune sa vad si eu! Panteruta, duceti-va unde stiti in afara Texasului.[:D] Astia-s school Nazis, nu alta! Necazul meu e minor deocamdata, acum incep sa puna in aplicarea legea aia cu religia. Cred ca toate ajung "scoli secta", vorba lui Buflea. Deocamdata n-au guidance si e un mess. Eu sper sa-i challenge careva pina la Supreme Court, dar vorbim de TX aici, asa ca nu stiu... HS scrie pe fruntea mea. Cine s-ar fi gindit? Nu ma vedeam eu nici SAHM. Asta din ciclul "never say never". Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...