Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
Anamaria, sint si eu scared de HS. Zau ca nu ma vad facind asta! Pe de alta parte cind esti pushed against the wall faci tot felul de chestii care nu credeai ca sint posibile. E tare Pioneer Woman, acum mi se pare ca are si o carte. I-ai citit si love story?[:D] Lume multa, oameni putini
Am citit TOT siteul, cap-coada...e fenomenala femeia asta...zau...super-woman! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorry pt problemele cu eurofoodmart. Ale mele produse au fost in garantie, singura problema avuta cu ei a tinut de timpul lung de expediere. Mi-au raspuns si la email. Ma simt prost acuma, ca eu v-am dat linkul. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] [url="http://www.eklipsse.net/gallery/"]FineArt gallery [/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! cami- eu intreb cand las fetele undeva ,pt playdate , la ce ora sa ma duc sa le iau. sta departe de tine fetita ? sa te duci, tu sa o duci, nu-i mai bine? ciuf-[flo]bravo pt scoala. noi ne-am pus Vonage si am free cu Romania. mama m-a intrebat, daca sunt sigura ca e free,eu am spus ca vedem luna viitoare ,cand vom plati factura[:D] voi aveti/stiti ceva de compania asta? bune/ rele[:D] sanzi- sedere placuta soacrei[flo] buflea- 30-40 de verze? faci contrabanda cu varza murata? cu rosiile ce ai facut? ai avut bataie cu rosii ,cum au in Spania?[:D] spuneai ca ai 30-40 de fire, nu? esti de milioane[pup] andreea- drum bun soacrei[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Ma mai primiti? Eu citesc din umbra, rid, dau din cap, mai incep sa scriu cite ceva, da' mi se duce inspiratia inainte de a termina prima fraza ... Buflea, special pentru tine am intrat acum, ca am vazut ca pui cite 30-40 verze la murat, asa ca m-am gindit ca poate ai ceva de vinzare pentru [pofta]. Noi locuim in PA, aproape de granita cu NJ, la nord de Philadelphia, asa ca am putea da o fuga pe la voi, la niste varza murata, daca ti se face mila de o (vezi la semnatura). Platim cit vrei, please ... Adriana, cuscra, noi ca tiganul cu cortul; ne mutam iar in decembrie, in Delaware. Dar de data asta cred ca-i pt cel putin citiva ani buni, ca ne-am apucat de construit ditamai hardughia, asa ca nu ma mai muta nimeni pt mult timp (am si alte motive sa nu mai vreau sa plec) [:D] Ramona, sorry pt problemele cu scoala. Sper sa rezolvi cum e mai bine pt voi. Anamaria, am notat toate numele de restaurante din Boston, pe unde ati fost voi, pt cind o sa ajungem acolo. Sinzi, Irina, Mirela, noi o sa ajungem in Orlando, la Disney, saptamina viitoare, pe 19 sept. O sa fim acolo pina pe 25, apoi in St. Petersburg pina pe 28. Daca vreti sa ne intilnim, schimbam nr de tel pe PM si vorbim pina atunci ca sa stabilim ce si cum. [8D] Oana [gravi]6+ si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LucasMom multumesc mult. Daca mai am intrebari apelez sigur[flo] Sanzi, dupa ce mi-a zis miere ce aveti pe acolo, m-am gandit sa stau cuminte si sa ma arat eventual dupa toate renovarile [:D] Miere, chiloteii lui Aidan sunt sexi rau[pup] Da, da vorbim luni. Ramona, am uitat sa zic ca imi pare tare rau cu scoala. Chiar citisem cand ai scris ce fericita esti cu tanti, si cand colo[bang][q] Eu nici nu stiu de unde sa incep sa vad ce invatator are[bang]da noi suntem doar clasa 1 poate ma dezmeticesc si eu pana la liceu[:D] [flo]de la noi pt voi toate Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscra, FELICITARI, sarcina usoara!!!! Wow, Delaware, cum de va mutati acolo? Moama acum sa te tii, si cu sarcina si cu constructia si cu Eva :)).Ce ma bucur pt voi!! Numai ce vorbeam de joburi in Hawaii si un tip de la Booz Allen Hamilton i-a spus lui JP ca sunt in cautare de software developers pt Hawaii! :) Niic nu am stiut ca si ei sunt acolo :) Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...