Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tiroida (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui marylenac
Am sunat la Catena si nu il au, cel putin asa mi-au raspuns mie la telefon. [bang]Mami de Matei [cavaler] (11.09.2006) si Tudor [bonjovi](28.05.2010)
align="right" id="quote2">Daca vrei te pot ajuta cu L-Thyroxin 100 .QiaoBing nu stiu sa iti raspund dar sper sa poti sa ai un bb cat de curand.Poze in concurs nm1 si nm1Nico
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALBINUTZA multumesc de intrebare sunt varza cu nervi astazi mergeam pe strada si plingeam din senin nu stiu ce sa fac[bang][bang]astazi am reusit sa imi i-au si medicamentul ,nu am chef de nimic nici de iesit din casa ,sunt tot mai nemultumita de viata acum sunt in concediu de odihna si inloc sa ma odihnesc eu pling [bang].MARY suna-ma miine sa vb ti-am facut rost de o cutie de eutirox de 50 mg.[flo][flo] astept sa isi faca efectul tratamentul si poate ma voi linisti,daca nu am sa merg la dr sa vedem ce e.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mai am o nemultumire la inceput ma durea numai capul si aveam insomni si palpitatii acum am momente cind am pierderi de memorie nu mai stiu de exemplu unde pun anumite lucruri sau mai nou nu imi aduc aminte cum se numesc anumite supermarketuri si asta ma ternima m-am chinuit duminica pret de 3 minute sa imi aduc aminte de magazinul horbah si nu am stiut si m-a bufnit plinsul si toata ziua a fost varza [q][q][q][bang][bang][bang]nu stiu ce sa fac datimi un sfat unde sa merg va rog .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna si multa sanatate la toate. Eu vreau sa va intreb daca si unde se mai poate gasi de cumparat L-Thyroxin 100 .Intreb pentru ca mama mea foloseste si mai are doar o folie.Ea e din Suceava dar daca se gaseste de cumparat in alta parte nu e problema, doar sa se gaseasca.Am inteles bine ca nu se mai importa sau e ceva doar temporar. Eu folosesc da de 175 , nu 100 cum are ea, dar nu stiou cum as putea sa trimit.Voi care trimiteti pastile in tara cum procedati.Mi-ar prinde bine orice idee.Multumesc mult. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...