Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Colectia de toamna-iarna 2005, la 5 ani! (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza! [cheers]

am fost cam aglomerata in ultima vreme, vineri am predat si eu proiectul, pot sa mai respir.

 

Lavi asteapta acum sa intre in op, tinem pumnii sa fie bine!

 

Feli, sper ca ai reusit pana la urma sa amortizezi ceva din concediu. Putea fi si mai rau [:D]: sa fii racita-moarta si sa trebuiasca sa mergi la serv [alcool].

(Ma distreaza ca esti aproape la fel de ghinionista ca si mine.)

 

Corapina, chinezariile pe care le iei nu au cumva si ginseng in ele? Luam si eu pe vremuri, de la ele mancam bine, dormeam si mai bine, dar ma si reduceau la... atat.

 

Bic, hehe, ai dat si tu cu capul de mentalitatile neaose [:D]. Despre cultura lui "nu-i voie" as putea incepe sa scriu un roman (in caz ca m-as pricepe[:p]). Serios, iti trebuie un copil care sa faca totul pe dos si cu maxim de personalitate si vointa, ca sa scapi de asta [alcool]. Cam peste tot dau de oameni care te judeca pe tine ca parinte si pe copil cat e de cuminte dupa numarul si frecventa de "nu-i voie" pe care le scoti pe minut, iar copilul le executa automat. Aia se cheama sa te asculte copilul, sa stie de frica, sa fie cuminte [alcool] [bang]. Iar tu sa-ti fi facut treaba de parinte cum trebuie.

Happy u, ca nu trebuie sa infrunti asta zilnic.

 

Crissy, superba Beatrice! Zic si eu: relax, exersati dar la modul distractiv. O sa-ti vina curand si cheful sa ai grija de tine. Si spun asta pentru ca mie mi-a luat de fiecare data vreo 9 luni pana sa incep sa nu ma mai uit numai la bebe, ci si la mine.

 

Btw, Miri cred ca mentiona zumba [:p]: faina chestie, mobilizanta, optimizanta. [cool] Dupa 5 ani de nefacut nici un sport anume, am reusit sa ies si eu din amorteala. Am gasit si formula de organizare, ca ma tot canoneam sa gasesc timp de mers la sala: fac acasa, cu copii cu tot. Sunt tare entuziasmati sa faca sport [:D].

 

Anda, felicitari poetului cu lipici. Inteleg ca s-au reparat si pb de sanatate si sper ca ati scapat de op., nu?

 

Meems, poze de sarbatori si cu shopping zici? [;)] Am fugit la ele, tare-mi place cum mai iesiti voi in gashca.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] inseamna ca-l ia persoana gresita in familia noastra !

 

mie in afara de o cantitate enorma de somn nu mi-a facut nimic. ba chiar m-am enervat sambata cand se dadea gabi bine pe langa mine si io [nani], i-a trebuit ceva timp sa ma convinga.

 

c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07

 

FEBRUARIE thing-a-day id="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corap bine ca te-a convins totusi.

Era mai demult o oferta ptr. poze, stiu ca era super la pret, conditia era sa faci mai multe de 100, parca joy postase linkul. l-a salvat cineva? eu am gasit una la dm, dar tre sa le incarci pe site-ul lor, si mai vreau o varianta.

 

 

Mirela si David - 23.12.2005

ce baiat frumos are mama!

David in decembrie id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...