Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa(38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc de raspuns Sissipissi si Adria42. Am doctor care ma are sub supraveghere si el a spus sa opresc Crinone cand rezultatele de la primul test au iesit bune. De ieri insa mi-a dublat doza de Crinone - dimineata si seara. Vineri fac din nou test de sange si vad daca s-a imbunatatit progesteronul

Eu intrebasem daca a mai fost cineva in situatia mea - daca dublarea dozei de progesteron ajuta sau e prea taziu. eu sper din toata inima sa nu fie prea tarziu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Orchid [flo]este ac unitate de masura la progesteron? Dupa administrare isi va reveni dar sa nu-l mai intrerupi decat at cand intri in trim 2 si o faci treptat. Sunt fete care au luat mai mult timp dar in primul trimestru este obligatoriu deoarece nu e placenta formata. Din trim 2 placenta secreta progesteron.

 

 


Miki [flo]

id="blue">id="Tahoma">

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)id="size1">id="teal">id="Tahoma">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adria ! Cum sa nu ajungeti pana atunci, (34 sapt cat ai scris mai sus) macar pana atunci, trebuie sa fii optimista si cu ajutor de specialitate si al Doamne-Doamne, o sa aduci un bebe sanatos pe lume !

[ruga]

 

--------------

 

MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot, o sarcina obt. natural in oct. 2008, soe la 7 sapt.. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor sunt noua pe aici.am 25 ani locuiesc in bruxelles si ma pregatesc pentru un transfer de embrioni congelati.am facut un fiv nereusit in sept.sunt foarte stresata daca aveti vreun sfat sau daca sunt fete care au reusit cu embrionii congelati.eu am 3 la rece sper sa fie bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...