Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa(38)


Recommended Posts

Sandy, bun venit printre noi, si sper sa-ti purtam noroc pentru FIV 2.

Sunt sigura ca aici vei gasi ceea ce cauti, si vom fii alaturi de tine.[pup]

Adria, eu sunt bine, am 7 saptamani, inca nu-mi vine sa cred inca, am facut un al doilea eco deja, si se pare ca embrionasul meu deja are pulsatii cardiace[:)]...Tu cate saptamani ai?...Ce faci stai numai in casa?...Mie m-i s-a spus sa stau cat mai mult la pat dar nu rezist. Tu cum iti petreci timpul?...Ce ti-a spus doctorul?

 

Bruni,incearca sa-ti alegi de data asta o clinica f buna, cu multe sanse de reusita. pup

 

[pup]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Balanta , iti multumesc ca m-ai trecut pe prima pagina....acum am citit si eu:)[pup][flo]

 

Vreau sa va intreb ceva mie daca mi s-au terminat pastilele proginova mite...ce sa fac , ca la noi in tara nu se gasesc....oare e suficient cat le-am luat....ma repet am 7 saptamani...

 

Adria, tu ai luat asa ceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sandy,asa este ,pastram acele la mine.

multumesc pentru sfaturi[flo],sper sa nu ajung la perfuzii cu albumina...vad ca este stationara starea mea si asta ma bucura.

 

____________________________________________________

3 SARCINI EXTRAUTERINE,

FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,

URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am avut succes la iui1 dar ajung sapt viitoare din nou in Viena, si voiam sa va spun ca dca aveti ceva de cumparat (neaparat de acolo cu tot cu preturile lor enorme :) ) puteti sa imi spuneti. Eventual si la ce pret ar trebui sa gesesc produsul ca sa nu-l iau mai scump de la cine stie ce farmacie nimeresc eu...ca nu ma pricep

 

--------------

 

MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot, o sarcina obt. natural in oct. 2008, soe la 7 sapt.. id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melisoooooooo[pup], facusi ce facusi si ramasesi fara Progynova mite [nervo]. (Parca la un moment dat ti-ai dat seama ca nu iti va ajunge). Scrie la Wunsch, spune-le ca ti s-a terminat si ca ai 7 saptamani de sarcina; intreaba-i daca e vreo problema daca nu mai ai pastile d'astea.

Fetelor, va pup pe toate (nu va suparati ca nu va enumar) si va multumesc pt gandurile bune. Am trecut printr-o perioada mai grea, din cauza ca Vinerea trecuta a fost DPNul lui Albert. Acum mi-am mai revenit si ma gandesc la vacanta [olala]

 

Edit: ia uite, melisa, ca pleaca ralu[pup] la Viena si poate iti aduce ea Progynova mite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea.

Bine ai venit Sandy si multa bafta la FIV2!

Balanta ai grija de tine

Melissa ma bucur ca esti bine - tu esti putin inaintea mea - te urmaresc din umbra[pup]

Eu astazi fac 6 saptamani de la egg collection.

Tocmai m-am intors de la testul de sange - rezultatele peste vreo 7 ore. Ma rog ca progesteronul meu sa fii revenit la limite normale - de luni am aplicat Crinone de doua ori pe zi. Sa va spun simptomele - cred ca le stiti si voi[:I] Ce nu facem noi pentru un bebe sanatos[olala] In orice caz scurgerea mi s-a oprit imediat cum am reinceput Crinone.

Gata am fugit la job.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...