Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa(38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] toate fetele

Sisi esti mare - merci mult si [flo] eu am cautat pe net si nu am dat de astia; incerc si la unii si la altii si vad unde imi place mai mult; te inteleg cu statul la caldurica pt ca si la noi e o vreme[q] de nu-ti vine sa iesi

Adria [pup] si merci mult; te-am intrebat pt ca sa stii ca si eu ma gandesc serios ca la FIV 2 sa fac ET cu ziua 3 ca sa mai imi ramana si congelati; ma streseaza tare ca acum mai tb sa fac o data stimularea (pt ca nu mai am decat un blasto congelat); reusita ta ma stimuleaza si mai tare pt ziua 3.

Orchid [pup] si felicitari pt bebe; ai grija de voi si bine ca ti-a revenit frumos progesteronul inapoi

Melisa- nu te ingrijora - si mie imi zisesera austriecii ca daca iese beta pozitiv sa continui utrogestanul pana cand se aud bataile cordului dupa care sa il opresc. Eventual poti sa iti faci analiza de progesteron sa vezi cum stai si in fct de asta le scrii si iti vor spune daca sa il reincepi sau nu.

Samira - nici prin cap nu-mi trece sa ajungi la albumina; sunt sigura ca treci cu bine te perioada asta si ne dai tu cat de curand vestea cea buna[pup]

Va doresc un weekend tare frumos dar cred ca ne mai auzim

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melisa, mie "vienezii" mei - adica dr de la Goldenes kreuz mi-au dat progesteron 600mg/zi pana in sapt 12 (intravaginal cica se absoarbe mai bine). Eu zic ca n-are ce rau sa-ti faca sa-l iei in continuare...

 

adria, mititelul face giumbuslucuri, imi e tare drag sa-l simt cum misca[olala]

iar durerile m-au lasat...daca reapar, am scobutilul pregatit!!!

 

[pup]toate fetele

Gabi+22

placenta previa centrala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...