Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa(38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sisipisi ce mai faci draguta? ce planuri ti ai mai facut? eu am sunat la clinica (pt a mia oara) sa mi recuperez dosarul, mi au zis sa sun dupamasa ca va fi pregatit! sper! apoi sincer , nu stiu in ce directie sa o iau.. o sa vad ce pot face pt a lua legatura cu un dr bun la marseille , dar programarile dureaza [bang] poate si 2,3 luni! sunt in ceata! dupa ce am dosarul cu toate analizele o sa scriu un mail si in austria sa vad cand as putea fi programata! mai vad ...offf, timpul trece si eu bat tot pe loc, au trecut 3 luni de la ultimul fiv! sper sa o scoatem cumva la capat toate.. [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruni planurile noastre s-au amanat pentru 2011. Trebuie sa fac un test de sange pentru TSH in decembrie si, daca am ajuns undeva in jurul valorii 1, sper sa mi se regleze si organismul, ca acum e cam vraiste. Ma bucur ca ai reusit sa iti recuperezi dosarul. De acum te poti indrepta catre alte orizonturi.[:)]. Nu te stresa de timp, la 34 de ani inca mai ai o gramada de vrme. As fi si eu bucuroasa sa mai am varsta ta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

orchid,felicitari!!!frumos Beta!!!sarcina usoara si bebe la termen. fetelor,eu azi,in ziua 9 termin stimularea...diseara fac ultimele Merionale iar maine seara 1,5 Ovitrelle. joi la 10,30 am punctia. la monitorizarea de azi am avut endo de 10,5 mm si vreo 8 foliculi de 15-16-17 dupa numaratoarea mea-dar care nu-i obligatoriu sa fie corecta ca vorbea PK si cu mine si cu asistenta in acelasi timp si cred ca m-am incurcat. va pup [flo] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni sint aici,vacanta s-a terminat si am revenit la vechile obiceiuri: munca,casa [bang].Transferul nu stiu cind o sa fie,sint pe o lista de asteptare,probabil in ianuarie,februarie,nu am nici o veste.E tare luuunga asteptarea asta, i-mi vine sa o las balta [q]M-am saturat,o sa am 37 de anisori in curind [q] Sper sa gasesti o clinica buna si sa fii mamica cit mai repede [pup] Samira mult,mult noroc.Sa dea Dumnezeu sa reusesti [ruga][ruga] daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sisipisi si eu vreau sa mi fac tsh ul si prolactina! am constatat ca nu le am printre multimea de analze! poate sunt in dosarul de la clinica , voi vedea maine! daca nu le fac si eu in decembrie.. eu doar prin februarie sunt dispusa sa incerc un nou fiv , sau acuma in dcembrie dar acuma timpul e prea scurt si nu vrau sa l fac pe fuga! in plus nu am nimic stabilit inca! sami sa te intorci graviduta de la unguri si sa ne dai vestea ca esti graviduta cu acte in regula peste 2 saptamani! iti tin pumnii stransi! daniela si pe mine ma apuca disperarea!insa vreau cu orice pret sa raman in grafic sa mi duc misiunea la bun sfarsit! si eu fac 35 in april[q] dar nu ma las si nu ma las! sper sa venim si noi intr o zi sa anuntam pe forum un beta frumos! vine si randul nostru.. [pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...